Війська РФ запустили ракети по Україні

Війна
ракетный удар

Влада України оголосила повітряну тривогу у північних і центральних областях через загрозу російських ракетних ударів. ЗМІ повідомляють про вибухи у Чернігові.

“Увага! Сумська, Чернігівська, Київ, Київська область − ракетна небезпека! + Черкаська, Полтавська. Ракета на Чернігів. Ракети на Чернігівщині, курс на Київщину. Київ, терміново в укриття”, – повідомили Повітряні сили ЗСУ.

Повітряні сили повідомляють, що спостерігається активність ворожої тактичної авіації на східному та південно-східному напрямках і є загроза застосування авіаційних засобів ураження.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові: план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні – провалився, російська армія відступила від столиці, зазнала нищівної поразки на Харківському напрямку, у листопаді 2022 року ЗСУ звільнили Херсон і правобережжя області. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України. 

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTube, Facebook, Telegram, Twitter