Після того, як Росія закріпилася на окупованому півострові, потреба в послугах «Самооборони Севастополя» відпала. Активні учасники «Рубежу» довго доводили окупаційній «владі», що вони ще на щось придатні – і врешті-решт їм дозволили займатися патрулюванням вулиць на підтримку поліції. А Мельник вже до кінця весни побачив, що залишився біля розбитого корита. Дружина була вдруге вагітна, а створений і вельми успішний за української влади бізнес – повністю знищений. Довелося кинути «Рубіж» і повернутися до сім'ї.
Корпоративні клієнти Мельника, від яких при Україні відбою не було, цілком очікувано пішли – він втратив 90% клієнтури. Командир «Рубежу» з бізнесмена і дружинника
перекваліфікувався на найманого працівника.
Своє невдоволення новою «владою» колишній командир «Рубежу» висловлює дуже обережно. «Через те що містом після Кримської весни якийсь час керували некомпетентні люди, можу сказати, що погіршився стан доріг», – каже він, – «Щодо своєї сім'ї можу сказати, що важче стало влаштувати дитину в дитсадок, наприклад. Система влади в місті, яка була після Кримської весни, організовувала все так, що потрібно було проходити такий собі квест. Я пам'ятаю, як свого молодшого записував в садок, а він в 2015-му народився, дитя революції, – так це взагалі був безлад».
Зараз Мельник зареєстрований в Севастополі як індивідуальний підприємець. Крім того, він разом з братом Сергієм та ще трьома особами є співзасновником трьох фірм – ТОВ «Аирпак», ТОВ «Торговий дім «Аирпак «і ТОВ «Аирпак-пластик», всі три зареєстровані в селі Червоний Мак Бахчисарайського району. У партнерах – «Аирпак» виготовляє пластикові пакети. Судячи з усього, справи налагоджуються.