Слідство.інфо. Отчет команды Центра журналистских расследований

Проект резонансных журналистских расследований Слідство.інфо завершает свою работу в формате еженедельных выпусков. Команда крымского Центра журналистских расследований, которая провела 44 расследования для проекта Слідство.інфо, подготовила своего рода видеоотчет.

Проект Слідство.інфо стартував три з половиною роки тому. Для Центру журналістських розслідувань старт проекту співпав із початком збройної агресії Росії в Криму. Тож перші розслідування про воєнні злочини  окупантів та їхніх кримських посіпак — викрадення і убивства активістів, катування і переслідування незгодних з анексією довелось  проводити підпільно і публікувати без вказання імен журналістів.

Антикорупційні розслідування, на яких Центр журналістських розслідувань спеціалізувався до окупації півострова, отримали і продовження у сюжетах про бізнес Константинова  та інших зрадників, і нову тематику — про розпили російських бюджетних коштів на «облаштуванні» Криму, про високопоставлених російських бариг,  які за безцінь скуповують крадені українські активи. 

У фокусі розслідувань журналістів ЦЖР були бізнеси на два фронти українських олігархів Дмитра Фірташа і Рината АхметоваЮрія Косюка і братів Клюєвих, а також та президента-олігарха Петра Порошенка; корупційні схеми заробляння грошей у окупованому Криму і бізнес на вільній території України «народного мера Севастополя» Олексія Чалого та  екс-міністра оборони Павла Лебедєва.   

У новому році продовжимо!

 

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine
Перейти к верхней панели