І вказував на Westminster Russia Forum як на зв'язуючу ланку з Кремлем у цьому процесі, наводячи імена директорів Форуму Ендрю Барранда, Філіпа Хаммонда, Моргана Бробіна, які очолювали штаби організації «Голосуй за вихід» (Vote Leave), та уже відомого нам «друга Криму» Найджела Суссмана.
Примітно, що у раді Westminster Russia Forum, попри натяк у назві, представників британського парламенту вже немає зовсім. Але є кілька відомих діячів — прибічників виходу Британії з ЄС. Ендрю Джилліган у статті
«Як Росія вторглася в серце британської влади» у впливовому виданні The Times доводив, що втручанню Кремля в американські вибори передував підтримуваний Росією Brexit. І вказував на Westminster Russia Forum як на зв'язуючу ланку з Кремлем у цьому процесі, наводячи імена директорів Форуму Ендрю Барранда, Філіпа Хаммонда, Моргана Бробіна, які очолювали штаби організації «Голосуй за вихід» (Vote Leave), та уже відомого нам «друга Криму» Найджела Суссмана.
Як Westminster Russia Forum працює у Лондоні на користь Москви, можна подивитись на прикладі інформаційної кампанії проти русофобії, організованої в розпал міжнародного скандалу, викликаного отруєнням у Солсбері родини Скрипалів співробітниками ФСБ.
«Британські газети і телеканали наввипередки обговорюють шпиль Солсберійського собору і «туристів» Боширова і Петрова, а в лондонському Сіті на засіданні форуму Westminster Russia оголосили про початок кампанії проти русофобії», — пише газета «
Англия», що виходить російською мовою в Британії.
Ніколас Кобб в інтерв'ю «Англии» каже, що WRF фінансується на внески членів та пожертви організацій, серед яких називає й Загальноросійську громадську організацію малого та середнього підприємництва «Опора России». І ми ще про неї згадаємо, повертаючись до Джона Бонара, главу Асоціації Друзі Криму у Великобританії, бізнес якого, схоже, залежить від міцності цієї дружби.