Для дорожных работ в оккупированном Крыму закупаются асфальтные заводы из Финляндии и Украины

News
Оборудование компани Amomatic Oy (Финляндия) на асфальтобетонном заводе «Крымдорстрой» в Феодосии Фото: krymdorstroy.ru

Фото: krymdorstroy.ru[/caption]

ПрАТ «Кредмаш» – провідний виробник асфальтозмішувальних установок і запасних частин до них. Його продукція, як повідомляє сайт, експлуатується більш ніж в 50 країнах світу. Одним із найбільших ринків була і залишається Росія.

ТОВ «Кримдорстрой» зареєстроване у Феодосії. Його засновником від 2014 року був Віталій Ульяницький, який є директором, а з 2015 року засновницею стала Ніна Богуславська.

«Кримдорстрою» щастить на тендерах: загальна сума підрядів підбирається до трьох мільярдів. Найбільше замовлення, кошторисом у 1,14 млрд рублів – будівельно монтажні роботи на протизсувних спорудах берегового схилу в районі Аршинцево у Керчі.

Ще одну установку «Кредмашу» ЦЖР знайшов на фото асфальтобетонного заводу ТОВ «Крим-Магістраль» у селищі Гвардійське Сімферопольського району. Ця компанія виконувала великі підряди в новому аеровокзальному комплексі «Сімферополь» та міжнародному дитячому центрі «Артек».

Устаткування ПрАТ «Кредмаш» (Україна) на асфальтобетонному заводі ТОВ «Крим-Магістраль» у Гвардійському, Сімферопольский р-н Фото: kr82.ru

Подробиці читайте в розслідуванні «ПоДорожники окупантів».