Слідство.Інфо

Розслідування Слідство.інфо про комфортне жииття колишнього завгоспа Януковича Андрія Кравця . Читать далее

Створення патрульної поліції стало чи не єдиною справжньою реформою після Революції Гідності. Набрані з нуля поліцейські і зовнішнім виглядом, і роботою почали доводити суспільству, що створити європейський правоохоронний орган у нашій країні цілком можливо. Але останнім часом на роботу патрульних з'являється все більше нарікань. Громадяни скаржаться, що приїзду поліцейських доводиться чекати все довше...

Затока, Одеська область. Тисячі відпочивальників щоліта заповнюють її пляжі та численні бази відпочинку. Про таку туристичну навалу місцеві підприємці та політики раніше і не мріяли.

У Миколаєві пов'язана з Росією фірма отримала великий підряд на проведення днопоглиблювальних робіт у місцевому порту. Водночас компанія підозрювалася у фінансуванні бойовиків самоназваних республік на Донбасі. Як в умовах війни, заради наживи, чиновники та бізнесмени сягають дна — у репортажі «Слідства.Інфо».

В розслідуванні Наталії Кокоріної для 136-го випуску програми «Слідство.Інфо» від 06.07.2017 продовження теми скандальних забудов в Петропавлівський Борщагівці під Києвом. Спалення машин активістам, що протистоять забудовнику — вже в минулому. Тепер невідомі б'ють адвоката місцевої громади та погрожують журналістам.

В розслідуванні Дмитра Бондара для 136-го випуску програми «Слідство.Інфо» від 05.07.2017 про оголошений Генпрокурором Луценком "розгром" бурштинової мафії на Рівненщині. Яка ситуація через рік після "розгрому"? Робота на буршитнових клондайках кипить, а звинувачені в кришуванні видобутку прокурори вийшли на свободу із СІЗО.

Проців — невелике поселення поблизу Києва. Земля тут дуже дорога. А з виходом до води — взагалі безцінна. Укріплений берег, місце для катера, господарська споруда, маєток та майже півгектара землі тут належать першому заступнику голови Одеської облдержадміністрації Олександру Терещуку. І це лише один із низки розкішних об’єктів нерухомості колишнього працівника МВС із 30-річним стажем.

Житомирська область. Село Білка. Тут, за дві сотні кілометрів від Києва, між ланів та лісів Полісся, розгорнулася політична війна за масштабний видобуток бурштину. Про те, до чиїх рук намагаються прибрати надра села Білка, з’ясовувало «Слідство.Інфо».

Собор української греко-католицької церкви на Микільській Слобідці в Києві руйнується через скандальне будівництво житлового комплексу поруч. Таку заяву нещодавно поширила сама церква. Забудовник — компанія «УкрБуд» — на це не зважає, і продовжує будівництво. Тим більше раніше забудовника не зупиняли ані протести громадськості, ані судові заборони. Чи не тому, що...

Два мільйони пасажирів щодня, десятки трамвайних і тролейбусних, сотні автобусних маршрутів, кожна п’ята столична маршрутка і фунікулер — все це обслуговує комунальне підприємство «Київпастранс», отримуючи щодня мільйонні доходи.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine