Меджліс буде домагатися введення санкцій проти Федерації єврейських громад РФ – Чубаров

Новини

Голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров намір домагатися включення в санкційні списки Федерації єврейських громад Росії.

Таку заяву Чубаров зробив в інтерв’ю Радiо Свобода, коментуючи призначення рабином анексованого Сімферополя Йехезкеля Лазара, сина глави російської Федерації єврейських громад Берла Лазара, передає Центр журналістських розслідувань.

«Напрямок туди представника в обхід українських законів, проти тих правових норм, які існують, і більш того – акцентуація на те, що Крим є російською територією – це абсолютно неможливо», – підкреслив Чубаров.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу нагадав, що в Криму порушують права людини і назвав анексувати півострів «кримськотатарським гетто», і заявив, що для релігійної організації направляти туди свого представника є «злочином проти своїх віруючих».

Йехезкель Лазар оголосив про переїзд в анексувати Крим і призначення рабином Сімферополя в коментарі російській «Независимой газете» 4 жовтня.

Федерацію єврейських громад Росії очолює Берл Лазар, який називає себе головним рабином Росії. У 2005 році Берл Лазар указом російського президента Володимира Путіна був призначений членом Громадської палати Росії.