Донбас

На Донбасі за минулу добу в районі проведення операції Об’єднаних сил (ООС) в ході бойових дій поранені троє українських військовослужбовців. Читати далі

На Донбасі командування російсько-окупаційних військ нарощує масштаби підготовки бойовиків і тому збільшує кількість тренувальних баз на окупованих територіях, для чого у місцевого населення було вилучено 40 га землі для облаштування «військових полігонів».

На Донбасі за минулу добу у районі проведення операції Об’єднаних сил (ООС) в ході бойових дій загинули двоє українських військовослужбовців, один боєць отримав поранення.

На Донбасі за минулу добу в районі проведення операції Об'єднаних сил (ООС) у ході бойових дій загинув український військовослужбовець, ще троє бійців були поранені.

У Дружківці Донецької області затримали учасника терористичної організації «ДНР».

Державний департамент США закликав РФ приєднатись до України у прагненні до миру та скасувати незаконні, фіктивні «вибори» в ОРДЛО. У Держдепі також привітали Україну із продовженням дії закону про особливий статус Донбасу.

В минулу добу, 10 жовтня, окупанти 28 раз обстріляли позиції українських військових в Донбасі. Незважаючи на раніше досягнуті домовленості про припинення вогню, обстріли бойовиками позицій бойцовопераціі Об'єднаних сил не припиняються. Ситуація на сході України залишається напруженою, але повністю контрольованої ВСУ.

Окупанти в минулу добу, 9 жовтня, 39 раз обстріляли позиції українських військових в Донбасі. Незважаючи на раніше досягнуті домовленості про припинення вогню, обстріли бойовиками позицій бійців операції Об'єднаних сил не припиняються. Ситуація на сході України загострилася, але залишається повністю контрольованою ВСУ.

Минулої доби бойовики 27 разів порушили режим тиші, 11 разів застосувавши заборонене Мінськими домовленостями озброєння. Від початку поточної доби окупанти 6 разів обстріляли позиції ОС. Втрат серед українських бійців немає.

На Донбасі за минулу добу в зоні проведення операції Об’єднаних сил (ООС) в ході бойових дій поранені троє українських військовослужбовців. Ще один боєць отримав порання від початку поточної доби.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine