Донбас

У так званій «ДНР» під час скасування комендантської години під час перевірки документів у місцевих жителів «правоохоронці» проводять огляд речей і особистий огляд. При цьому тих, хто не має документів,...

Читати далі

«Адміністрація» так званої «ДНР» дозволила дітям у віці 14-16 років виїжджати з ОРДО через контрольовані угрупуванням «ДНР» пункти пропуску, в тому числі на вільну територію України, за свідоцтвом про народження. Однак в супроводі повинен бути один з батьків підлітка.

На Донбасі минулої доби та з початком поточної російські окупанти продовжили бити по українським позиціям в зоні проведення Операції об'єднаних сил (ООС) з артилерії, мінометів, гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. Внаслідок обстрілів отримав поранення український військовослужбовець.

Так званий «глава ДНР» Денис Пушилін заявив, що наступного тижня планується відкрити «кордон» між «ДНР» і «ЛНР», який вже тривалий час залишається закритим, не дозволяючи місцевим жителям переміщатися між окупованими частинами Донецької і Луганської областей.

На Донбасі минулої доби та з початком поточної російські окупанти продовжили порушувати режим припинення вогню в зоні проведення Операції об'єднаних сил (ООС) та бити по українських позиціях з мінометів, гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. Внаслідок обстрілів осколкове поранення отримав військовослужбовець Збройних сил України.

Окупаційним «адміністраціям» в ОРДЛО ставиться завдання до 2025 року вилучити у всіх місцевих жителів українські паспорти, що повністю позбавить їх можливості відвідувати підконтрольну уряду територію та ізолює від України.

Окупаційна «адміністрація» так званої «ДНР» продовжує обмежувати в'їзд людей на підконтрольну їй територію не тільки через КПВВ на лінії розмежування, але також з боку Росії і з території так званої «ЛНР». Зокрема, через «кордон» з РФ і «ЛНР» громадян пропускають тільки при наявності прописки в ОРДО або російського паспорта.

На Донбасі минулої доби двоє українських військовослужбовців підірвались на міні, з пораненнями їх доправили до медзакладу. В зоні проведення Операції об'єднаних сил (ООС) російські окупанти продовжують порушувати режим припинення вогню та обстрілювати українські позиції з гранатометів та великокаліберних кулеметів, а також використовувати БПЛА.

Так званий «глава ДНР» Денис Пушилін заявив, що говорити про відкриття КПВВ на лінії розмежування передчасно через нібито високі показники захворюваності COVID-19 на підконтрольній Україні території, а «кордон» з територією так званої «ЛНР» залишається закритим нібито через «бюрократичну тяганину».

Через блокування окупантами КПВВ для молоді з тимчасово окупованих територій Донбасу та населених пунктів, розташованих вздовж лінії дотику, строк прийому документів для участі в програмі підготовчих курсів для вступу до українських вузів продовжено до 29 червня.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine