Донбасс

На Луганщині російські окупанти обстріляли з ракетних систем залпового вогню «Ураган» натовп мирних жителів Лисичанська, які набирали воду з підвезеної цистерни. Щонайменше вісім людей загинули та 21 отримали поранення. Читати далі

Війська рф 25 червня захопили Сєвєродонецьк, підрозділи Збройних сил України, які захищали місто, відійшли на більш підготовлені для оборони позиції. Місцеві жителі можуть залишити місто лише у бік окупованої території.

За даними британської розвідки, війська рф завдяки отриманому підкріпленню з 19 червня просунулися більш ніж на 5 км до південних околиць Лисичанська на Луганщині. Частина українських підрозділів відійшла, щоб не потрапити в оточення.

На Луганщині війська рф захопили ще два населені пункти - Лоскутівку та Рай-Олександрівку. Внаслідок обстрілів окупантами Лисичанська загинула людина, ще троє отримали поранення.

На Луганщині тривають бої у Сєвєродонецьку, ворог тисне з Попасної, у Лисичанську загинули люди. Війська рф продовжують обстріли населених пунктів області.

Війська рф контролюють 70% Сєвєродонецька, посилили обстріли Лисичанська, проте загрози оточення українських військ на Луганщині немає.

Британська розвідка зазначає, що для досягнення успіху на нинішньому оперативному етапі наступу на Донбас військам рф доведеться або проводити амбітні флангові дії, або проводити штурмові форсування річок.

Так званий «Верховний суд ДНР» в окупованому Донецьку засудив до смертної кари громадян Великої Британії Ейдена Асліна та Шона Піннера, а також громадянина Марокко Брагіма Саадуна, які захищали Україну від загарбників. Всі троє переїхали до України та підписали контракти із ЗСУ ще до початку повномасштабного вторгнення рф і тому є...

Подробиці ліквідації на Луганщині Збройними силами України російського генерал-майора Романа Кутузова, який командував «1-м армійським корпусом ДНР», а також інформацію про сам корпус, злив телеканал «Царьград», який належить «православному олігарху» Костянтину Малофєєву. Раніше рф заперечувала, що кадрові російські офіцери командують збройними формуваннями в ОРДЛО. 

На Луганщині внаслідок обстрілів та авіаційних ударів російських окупантів загинуло четверо людей, ще шестеро отримали поранення.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine