Донбас

На Донбасі за минулу добу внаслідок обстрілів російських окупантів в зоні проведення Операції об'єднаних сил (ООС) загинув український військовослужбовець, двоє бійців були поранені, ще п’ятеро отримали бойові травми. Читати далі

Контрольні пункти в'їзду-виїзду (КПВВ) на лінії розмежування на Донбасі відкриються лише за умови повного зняття карантину. При цьому рішення про скасування обмежувальних заходів буде приймати командувач Операції об'єднаних сил, яка проводиться на сході України.

Украина считает необходимым увеличить количество контрольных пунктов въезда-выезда (КПВВ) на Донбассе, чтобы упростить местным жителям возможность пересекать линию разграничения, особенно в Луганской области. Этот вопрос постоянно подымается на переговорах Трехсторонней контактной группы в Минске и во многом зависит от представителей оккупированных территорий, которые до сих пор не дали на это...

В Луганській області внаслідок підриву на міні загинув комбат батальйону поліції особливого призначення «Луганськ-1», полковник поліції Сергій Губанов, ще троє поліцейських отримали осколкові поранення.

На Донбасі за минулу добу внаслідок обстрілів російських окупантів в зоні проведення Операції об'єднаних сил (ООС) були поранені двоє українських військовослужбовців.

Організацією перевезень людей через лінію розмежування на Донбасі, як і раніше, будуть продовжувати займатись приватні легальні структури, оскільки вони можуть організувати цей бізнес набагато ефективніше, ніж держава.

Командування Збройних сил Росії перекинуло на окупований Донбас три вагони боєприпасів, танки, бронемашини та військові вантажівки, виправдовуючи збільшення обсягів поставок зброї нібито очікуваною «загрозою наступу» підрозділів українських Збройних сил наприкінці травня.

Електронну чергу для перетину лінії розмежування жителями окупованого Донбасу планується організувати після закінчення в Україні карантину для того, щоб було можливо врегулювати великий потік людей, які будуть накопичуватися на КПВВ, бажаючи отримати накопичені пенсії та інші соціальні виплати.

На Донбасі за минулу добу в зоні проведення Операції об'єднаних сил (ООС) внаслідок обстрілів російських окупантів поранення отримали троє українських військовослужбовців.

Голова Офісу президента Андрій Єрмак та міністр закордонних справ Дмитро Кулеба найближчими тижнями відвідають Берлін для переговорів щодо Донбасу.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine