Влада

Президент Володимир Зеленський обговорив із президентом Білорусі Олександром Лукашенком видачу Україні затриманих бойовиків, що воювали на Донбасі. Читати далі

Вища рада оборони Лівану вважає, що вибух в порту Бейрута стався через 2750 тонн нітрату амонію (аміачної селітри), конфіскованих в 2014 році з судна Rhosus. Rhosus належить підприємцю Ігорю Гречушкіну з Хабаровська. Зараз росіянин живе на Кіпрі.

Під час вибуху, який стався в ліванській столиці Бейрут в районі порту поблизу від бази ВМС Лівану, були два українських судна з Маріуполя MERO STAR і RAOUF Н.

Компанія YASNO, що входить в холдинг ДТЕК Ріната Ахметова, готується запропонувати свої послуги в якості постачальника газу жителям Києва, Дніпропетровської та Донецької областей. Компанія отримала пакет ліцензій на постачання природного газу, а також веде переговори про підписання перших контрактів з юридичними клієнтами.

Верховний Суд залишив розгляд справи про вбивство Катерини Гандзюк у Києві. Найближчим часом Апеляційний суд визначить, який саме суд розглядатиме цю справу.

Міністерство оборони Білорусі оголосило про проведення у Вітебській області, що межує з Росією, військових зборів з 11 серпня.

За результатами переговорів Вашингтон і Варшава вирішили, що до Польщі вирушить ще 1000 військових зі США.

Перший заступник голови Верховної Ради, представник президента в парламенті Руслан Стефанчук пояснив, чи можна винести питання про особливий статус Донбасу і долю Криму на всеукраїнський референдум.

Силовики затримали громадянина Узбекистану Сухроб Карімова, який захопив приміщення банку в центрі Києва і погрожував вибухівкою.

У Києві невідомий, що перебуває в будівлі бізнес-центру «Леонардо» в центрі Києва і стверджує, що в рюкзаку у нього вибухівка, вимагає допуску до себе представників засобів масової інформації. Це громадянин Узбекистану Карімов Сухроб Рахманович.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine