Влада

Запровадження «економічного паспорта українця» – рахунків для дітей, на яких накопичуватимуться кошти від сплати за використання надр, і які діти зможуть використати на освіту чи житло після досягнення повноліття, анонсував...

Читати далі

Спостерігачі ОБСЄ зафіксували розміщення на окупованій частині Донбасу військової техніки незаконних збройних формувань РФ.

В Україні змінили правила адаптивного карантину.

Бригада морської авіації українських ВМС отримала чергову партію модернізованих гелікоптерів серії «Мі-8».

Після заходу в Чорне море есмінця США USS Arleigh Burke російські військові провели навчання з ракетними стрільбами: мобільні берегові протикорабельні ракетні комплекси (БПКРК) «Бал» і «Бастіон» ракетно-артилерійського з'єднання Чорноморського флоту РФ провели навчання зі знищення кораблів умовного супротивника в акваторії Чорного моря.

В Україні з 29 листопада пенсії можна оформити на порталі «Дія». Для цього необхідно заповнити анкету, завантажити необхідні документи та надіслати заявку.

Генсек НАТО Єнс Столтенберг назвав незрозумілим та невиправданим нарощування військової сили РФ поблизу кордону з Україною. Столтенберг заявив, що Альянс не вважає блефом концентрацію російських військ на кордоні з Україною.

Обвинувачений у тортурах громадян у незаконно створеній в'язниці «Ізоляція» в окупованому Донецьку Євген Бражніков, який також є постраждалим у справі з цієї в'язниці, виїхав з України і просить притулку у Франції.

Комісар Ради Європи з прав людини Дуня Міятович закликає РФ припинити переслідування кримських татар в окупованому Криму.

В Миколаєві вже підібрали земельну ділянку для будівництва житла для кримських татар та інших переселенців з окупованого Криму на кошти Туреччини. У Херсоні та Києві ще є бюрократичні складнощі із виділенням землі.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine