Влада

Міністерство оборони США затвердило другу частину безпекової допомоги Україні у розмірі 150 мільйонів доларів. Читати далі

Україна впевнена, що зробила все необхідне для отримання Плану дій щодо членства в НАТО. Ключові країни світу, євроатлантичне співтовариство підтримують прагнення України вступити до Північноатлантичного Альянсу.

Новий газопровід, очисні споруди в населених пунктах на адмінмежі з окупованим Кримом, реконструкція Херсонського аеропорту і ще десятки проєктів для розвитку регіону презентували на Міжнародному інвестиційному форумі «Південна стратегія розвитку», який стартував в Херсонській області 10 червня.

Ракетний ескадрений міноносець США класу «Арлі Берк» USS Laboon (DDG 58) вирушив до Чорного моря.

Високий представник ЄС Жозеп Боррель привітав намір Президента України скликати у серпні саміт Кримської платформи та підтвердив свою участь у цьому заході разом із Президентом Європейської Ради Шарлем Мішелем.

Моніторинг українсько-російського кордону з боку ОБСЄ є важливим елементом мирного врегулювання конфлікту на сході України.

Верховна Рада може прийняти за основу та в цілому поданий президентом законопроект №5506 про корінні народи до кінця поточної сесії парламенту. Він входить до пакету законів, які потрібно прийняти до саміту Кримської платформи, який відбудеться в кінці серпня.

У Генічеському районі Херсонській області біля адмінкордону з окупованим Кримом стартував перший інвестиційний форум «Південна стратегія розвитку», який об’єднав представників уряду, місцевого самоврядування, бізнесу та інвесторів, щоб сформувати бачення реінтеграції Півдня України та створити стратегію його розвитку.

В Україні з 1 вересня відбудеться повний перехід усіх медичних закладів на формування електронних лікарняних.

Українські прикордонники затримали у контрольному пункті в’їзду-виїзду (КПВВ) «Каланчак» на адмінкордоні з тимчасово окупованим Кримом позашляховик LAND ROVER, який перебуває у міжнародному розшуку. На викраденому ще у 2016 році автомобілі мешканець Києва прямував з території півострова на материкову частину України.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine