Влада

152-мм снаряды

Міністерство оборони показало перші 152-мм снаряди, які виробляє державний концерн «Укроборонпром». Ці боєприпаси за кілька днів будуть у ЗСУ. Читати далі

USAID розглядає надання Україні оперативної допомоги для проходження зими, НАК «Нафтогаз» обговорює зі США допомогу у вигляді додаткових обсягів газу.

Оскільки Європейський Союз уніфікує своє законодавство про санкції для України, ми також повинні проаналізувати якість нашого законодавства про санкції, щоб узгодити його з європейським.

Рада ЄС 28 листопада одноголосно ухвалила рішення додати порушення санкцій до списку злочинів ЄС, включених до Договору про функціонування Євросоюзу.

Наступний тиждень може бути таким самим складним, як і той що минає, бо російські війська готують нові удари по Україні.

У Херсоні станом на 27 листопада електропостачання вже відновлено для 17% побутових споживачів.

В Естонії на кордоні з РФ 26 листопада розпочали роботу п'ять українських прикордонників, які допомагають місцевим колегам, діляться своїм досвідом і, за потреби, беруть участь у опитуванні українських біженців, які перетинають кордон.

На першому саміті Grain from Ukraine зібрано $150 млн, якийпередбачає прямі закупівлі українського експортного зерна та передачу країнам Африки та Азії, що його потребують. Президент Володимир Зеленський повідомив, що сьогодні було зібрано $150 млн на програму.

Президент України Володимир Зеленський на Міжнародному установчому саміті International Summit оn Food Security в межах гуманітарної програми Grain from Ukraine оголосив про старт програми Graine from Ukraine, в рамках якої продовольство буде поставлятися з України в бідні країни Азії та Африки.

Соратник Алєксєя Навального  Лєонід Волков  заявив, що після закінчення російсько-української війни Захід має провести «план Маршалла» не лише для України, а й для Росії. Тоомас Гендрік Ільвес, експрезидент Естонії жорстко відповів Лєоніду Волкову, назвавши 14 пунктів, які Росія і опозиція путінському режиму мають зробити, перш ніж починати говорити про якісь...

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine