Влада

Обмін утримуваними особами з ОРДЛО почнеться у найближчі два тижні. Читати далі

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак уникнув пояснень щодо оприлюднених народним депутатом Гео Леросом відеозаписів за участі брата Єрмака Деніса та звинувачень у «торгівлі посадами» на адресу останнього, повідомивши натомість, що дії Лероса продиктовані тим, що Єрмак завадив йому працевлаштувати свого протеже на посаду в міністерство. 

Уряд США виділив Україні медичну й гуманітарну допомогу вартістю 1,2 мільйона доларів, щоб обмежити розповсюдження COVID-19 на території країни.

Глава Офісу президента України Андрій Єрмак проводить онлайн-брифінг.

Антимонопольний комітет України дав рекомендації виробникам ліків, рекламним холдингам і українським телеканалам щодо реклами ліків від коронавірусу.

У закон про введення ринку землі сільськогосподарського призначення, який прийняла Верховна Рада України, внесена норма про заборону відчуження ділянок сільськогосподарського призначення на тимчасово окупованих територіях АР Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей.

В Україні необхідно підготувати і доповнити Земельний кодекс України окремим розділом по Криму, який зараз окупований РФ.

Президент США Дональд Трамп продовжив на рік дію санкцій проти Росії через кібератаки проти Сполучених Штатів.

Верховна Рада України ухвалила закон про запровадження ринку землі сільськогосподарського призначення. До законопроєкту 2178-10 про ринок землі депутати подали 4018 правок. Станом на 6 березня депутати встигли розглянути лише 3298 правок. Решту правок розглядали протягом 30 березня. Завершили розгляд законопроєкту 31 березня о 00:40.

Верховна Рада проголосувала в першому читанні за законопроект про вдосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності, так званий «антиколомойський» законопроект. Ухвалення закону є одним з двох умов для укладення угоди з Міжнародним валютним фондом.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine