Влада

У вівторок, 30 квітня, Центральна виборча комісія України оголосить підсумкові результати виборів президента України. Читати далі

Антимонопольний комітет наклав загалом 113 млн гривень штрафу за бездозвільні концентрації, проведені групою DCH Ярославського (контроль над «Євраз ДМЗ») та групою ТАС (контроль над ПАТ «Дніпрометиз»).

Питання про фальсифікації представлених в російський суд доказів знаходиться поза компетенцією Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ), випливає з відповіді російських властей на питання, поставлені судом в зв'язку зі скаргою українського режисера Олега Сенцова.

Український суддя ініціював провадження проти редакції херсонської газети «Гривна», яка опублікувала дві статті, присвячені тому, що у Верховній Раді затягували довічне призначення судді після обвинувачень в корупції. Посилаючись на ч.1 ст.6 (право на справедливий судовий розгляд) Конвенції, редакція поскаржилася до ЄСПЛ на неупередженість судді.

Ігор Коломойський 19 квітня подав ще п'ять нових позовів до Господарського суду Києва до Національного банку України «Приватбанку», в яких оскаржуються п'ять кредитних договорів і його особисті поруки за ними. 

Укртранснафта вимушено призупинила транзит російської нафти по магістральному нафтопроводу Мозир-Броди (МН Дружба).

Паспортизація РФ жителів тимчасово окупованій території Донбасу - це глобальна проблема, яка підриває суверенітет України.

У Нью-Йорку проходить засідання Ради безпеки ООН через підписаний раніше президентом РФ Володимиром Путіним закон про спрощену видачу російських паспортів для жителів окупованої частини Донбасу.

У Подільському районному суді Києва продовжується оголошення обвинувального акту у справі керівника керівника інформресурсу «РИА Новости-Украина» Кирила Вишинського.

Київський апеляційний суд відмовив у клопотанні стороні захисту та залишив під вартою колишнього голову Апеляційного суду Криму Валерія Чорнобука, якого підозрюють у державній зраді. Чорнобук залишається у СІЗО до 24 травня 2019 року.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine
Перейти до панелі інструментів