Влада

В Україні вперше за часи новітньої історії країни були проведені вогневі випробування нового двигуна космічної ракети-носія класу «Циклон-4», спроектований конструкторським бюро «Південне» та виготовлений на Державному підприємстві «Виробниче об'єднання Південний...

Читати далі

Кабмін України змінив правила оформлення документів: на паспорт можна буде фотографуватися в головному уборі і в окулярах. Це дозволить особам, які належать до різних релігійних течій та конфесій, фотографуватися на документи без вразливості їх релігійних переконань. 

Президент України Володимир Зеленський порівняв окуповані Росією у 2014 році Крим і Донбас з дітьми, яких у сім’ї, якою є Україна, викрав сусід. Однак при цьому він прямо так і не вжив слова: Крим, Донбас і Росія.

Український президент Володимир Зеленський підписав указ про встановлення Дня пам’яті захисників України, який щорічно буде відзначатись 29 серпня.

Під час заходів з нагоди святкування 28 річниці Незалежності України у суботу, 24 серпня, безпеку гарантуватимуть 13 тисяч правоохоронців. На території країни планується проведення близько тисячі масових заходів.

Танкер MRIYA, який заарештовано за фактом порушення режиму в'їзду/виїзду до окупованих територій України, відбуксирувано і пришвартовано біля причалу ДП «Підприємство із забезпечення нафтопродуктами» в Херсоні.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков підтвердив початок діалогу між Володимиром Путіним і президентом України Володимиром Зеленським.

Український президент Володимир Зеленський сподівається, що перші результати з питання обміну утримуваних осіб між Україною та Росією будуть вже в найближчі дні.

Лідер партії «Слуга народу»,народний депутат України і ймовірний кандидат на посаду голови Верховної Ради України Дмитро Разумков донедавна був співвласником мережі ломбардів «Про100Кредит».

Російська окупаційна влада грубо порушує свободу совісті та віросповідання на тимчасово окупованих територіях Криму та Донбасу, переслідуючи вірян всіх конфесій та віросповідань, крім Православної церкви Московського патріархату.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine