Влада

Офіс генпрокурора розпочав кримінальні провадження щодо народного депутата від «Слуги народу» Олександра Дубинського. Читати далі

Державне бюро розслідувань (ДБР) повідомило судді Конституційного Суду України і його голові Олександру Тупицькому про підозру в завідомо неправдивих свідченнях і підкупі свідка.

МВФ надає гроші безпосередньо в бюджет для фінансування дефіциту, в уряді ж хочуть, щоб Фонд виділяв гроші на резерви НБУ або лише надавав технічну допомогу - гарантії, що гроші будуть доступні у випадку надзвичайної ситуації.

Кабінет Міністрів опублікував постанову, якою з 1 лютого встановлюється гранична ціна на газ для населення на рівні 6,99 грн за кубометр.

Хімкинський міський суд в Москві на 30 діб заарештував російського опозиційного політика Олексія Навального.

Міністерство освіти і науки України нагадує, що 19 січня - це останній день реєстрації для проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Офіс президента заради порятунку заступника голови ОП Олега Татарова готує проєкт закону, яким знищить антикорупційну реформу і розірве партнерство із Заходом.

Кабінет міністрів України на сьогоднішньому позачерговому засіданні ухвалив рішення про встановлення граничної ціни на газ для населення.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль переконаний, що вакцинація від COVID-19 в Україні на комерційній основі відбуватиметься паралельно з державною вакцинацією.

В Україні станом на 18 січня лабораторно підтверджено 1 163 716 випадків COVID-19, з них за добу - 3 034.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine