Влада

Відкрите в Україні кримінальне провадження щодо звинувачення у дезертирстві політв'язня Кремля Олександра Шумкова, який був незаконно засуджений в Росії утримується у виправній колонії №4 у Тверській області РФ, закрито за...

Читати далі

Інтерпол відмовився оголошувати в розшук трьох підозрюваних у викраденні 3 березня 2014 року кримськотатарського активіста Решата Аметова, тіло якого зі слідами жорстоких тортур було виявлено через два тижні у Білогірському районі Криму.

За три дні, з 3 до 5 грудня, до регіональних управлінь Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву (Держмолодьжитло) надійшло понад шість тисяч пакетів документів від внутрішньо переміщених осіб (ВПО) і учасників АТО/ООС, які виявили бажання взяти участь в пілотній програмі пільгового житлового кредитування.

У постійному представництві президента в АРК спростували заяви представників окупаційної «влади» півострова про нібито загрози, які існують для мешканців Криму при перетині адмінкордону з півостровом і на материковій частині України, та наголосили, що кримчанам в Україні ніщо не загрожує.

Делегація Росії вимагає виключити з декларації засідання Ради міністрів закордонних справ ОБСЕ, яка проходить 5-6 грудня у Братиславі, питання тимчасово окупованого Криму.

Офіс прокурора Міжнародного кримінального суду (МКС) 5 грудня опублікував звіт про діяльність за попереднім розслідуванням за 2019 рік, в якому кваліфікує ситуацію в Криму, як стан окупації, а ситуацію на Донбасі як міжнародний і неміжнародний збройний конфлікт.

Кабінет міністрів з 1 березня 2020 року може скасувати можливість перетину громадянами України державного кордону з Росією за внутрішнім паспортом та свідоцтвом про народження.

Окружний адміністративний суд Києва, який провів підготовче засідання у справі про позов прокуратури АРК з вимогою визнати незаконними положення нормативно-правових актів Кабміну України, які порушують права вимушених переселенців на соціальне забезпечення, залучив до розгляду справи Пенсійний фонд України.

СБУ знала про плани пособника Росії в окупації Криму, севастопольського єдинороса Ігоря Кучерявого прибути на материкову Україну для оформлення українського закордонного паспорта і готувалась до його затримання на адмінкордоні з півостровом. Йому готують повідомлення про підозру у посягання на територіальну цілісність України.

У російському Ростові-на-Дону 4 грудня на засіданні Південного окружного військового суду держзвинувачення запросило для фігуранта сфабрикованої ФСБ севастопольської «справи кримських мусульман» Енвера Сейтосманова покарання у вигляді 17 років позбавлення волі в колонії суворого режиму.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine