Влада

Департамент нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту створено наказом Генпрокурора Руслана Рябошапки. За інформацією Центру журналістських розслідувань, новий департамент куруватиме заступник генпрокурора, екс-прокурор АРК Гюндуз...

Читати далі

21 жовтня у Херсонському міському суді адвокат власника судна MRIYA компанії Felina Development LP клопотав про скасування арешту танкеру, слідчий СБУ -  про відвід у справі слідчого судді Ярослава Мусулевського, а під стінами суду відбувся мітинг на підтримку членів екіпажу заарештованого судна.

Обвинувачений українськими правоохоронцями в держзраді російський пропагандист Кирило Вишинський, переданий 7 вересня Росії в ході обміну з Україною утримуваними особами, введений указом Володимира Путіна до складу Ради з прав людини при при президенті РФ. Іншим указом зі складу Ради був виведений голова Міжнародної правозахисної групи “Агора” Павло Чіков та низка...

Компанії, близькі до Аркадія Ротенберга - власника компаній, що будували Керченський міст - збільшили власну частку на ринку шкільних підручників РФ з 70 до 95%. 

Шоумен та кандидат у народні депутати від партії “Слуга Народу” на парламентських виборах 2019 року Сергій Сивохо призначений на посаду радника секретаря Ради національної безпеки і оборони України з питань реінтеграції та відновлення Донбасу.

Колишній заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України і чинний президент корпорації "Богдан Моторс» Олег Гладковський був звільнений з-під варти після внесення застави та пообіцяв надалі захищати свою честь і гідність.

Вантажне судно Ocean Freedom з двома патрульними катерами типу Island на борту увійшло в акваторію Одеського морського порту. 

Генерал поліції третього рангу Сергій Демедюк призначений заступником Ради національної безпеки і оборони України. Відповідний указ президента України Володимира Зеленського опублікований на сайті офіційного інтернет-представництва президента України. 

Суховантаж Ocean Freedom з патрульними катерами, які є військовою допомогою США для України, увійшов у Чорне море.

Вищий антикорупційний суд обрав голові Богдан Моторс і ексзаступнику секретаря Ради національної безпеки і оборони Олегу Гладковському запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 60 днів до 15 грудня. Визначив йому заставу в розмірі 10 623 130 грн.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine