Крим

У ніч на 31 березня на кордонах окупованого Севастополя були розгорнуті пункти перевірки транспорту. Читати далі

Прокуратура АРК і слідче управління ГУ Нацполіції в АРК і м.Севастополі скерували до суду обвинувальний акт щодо учасника незаконного збройного формування «Самооборона Севастополя» Івана Антонова за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 260 КК України (участь у діяльності незаконного збройного формування).

У Криму підтвердили другий випадок коронавірусної інфекції.

В окупованому Криму українському активісту Олегу Приходьку продовжили арешт до 15 вересня, його етапують в російський Ростов-на-Дону.

У Севастополі на 30 березня під наглядом оперативного штабу з коронавірусу знаходяться 2956 осіб, з них 920 осіб - під медичним наглядом, в стаціонарах - 38 осіб.

В окупованому Криму щодо місцевого жителя, зараженого коронавірусом, порушено першу кримінальну справу за порушення режиму самоізоляції.

Жителі окупованого Криму з місцевою реєстрацією, а також громадяни РФ поки не зможуть виїжджати на територію материкової України через пункти пропуску на адміністративному кордоні через ситуацію з поширенням коронавірусу.

Правозахисники відзначають, що в окупованому Криму в аптеках не вистачає медичних засобів для боротьби з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19.

В окупованому Криму 28 березня підтверджений ще один випадок коронавірусной інфекції. Це перший випадок, коли кримчанин заразився вже на півострові. Таким чином загальна кількість виявлених випадків захворювання COVID-19 у Криму досягла вже 15.

В окупованому Криму для протидії поширення коронавірусу вводяться обмежувальні заходи. Санаторії, пансіонати і будинки відпочинку не будуть приймати відпочивальників з 28 березня до 1 червня. Проведення масових заходів забороняється.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine