Крим

В окупованому Криму планують з'єднати півострів із Вірменією та збільшити географію польотів до Криму до 63 напрямків завдяки стиковці у Владикавказі. Читати далі

Так званий «Госсовєт Криму» має намір звернутися в «міжнародні та європейські судові інстанції» з проханням визнати «геноцидом» водну і енергетичну блокаду півострова, яку організувала Україна після незаконної окупації Криму Росією.

Посли країн Євросоюзу продовжили ще на рік заборону на інвестування в незаконно окупований РФ Крим.

У «Центральному районному суді Сімферополя» оголосили заочний вирок Едему Бекірова, який звинувачується в транспортуванні і зберіганні вибухових речовин і боєприпасів.

Окупанти в Криму вирішили створити «військово-патріотичний центр «Авангард» для молоді під містом Саки.

Політика невизнання незаконної спроби анексії Криму закріплена і в актах Європейського союзу, і в законодавстві США. Тому вона повинна бути чітко виписана і українським урядом.

В Україні сформована Експертна мережа Кримської платформи і планується проведення її форуму.

В незаконно окупованому Росією Криму незалежна журналістика повністю знищена. У російських в'язницях незаконно утримується дев'ять громадянських журналістів із Криму, один перебуває під домашнім арештом.

Ректор Таврійського Національного Університету ім. Вернадського в Києві Володимир Казарін повідомив, що вуз готовий приймати і приймає абітурієнтів з окупованого Криму, у яких немає українського паспорта, навіть з виданим на півострові російським паспортом або зовсім без паспорта. Досить мати свідоцтво про народження.

Віце-прем'єр РФ Марат Хуснуллін, який курирує окупований Крим в уряді Росії, стверджує, що геологорозвідка, яка ведеться в Азовському морі, показала наявність прісної води під дном моря. Повна інформація з'явиться до кінця липня.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine