Крим

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав Спеціальну моніторингову місію ОБСЄ в Україні почати дистанційний моніторинг ситуації в тимчасово окупованому Криму. Читати далі

Директору кримського ТОВ “Підприємство ВІТЕК” Акопу Андріасяну повідомили про підозру та оголосили його в розшук - підприємство з 2015 року зберігало та постачало паливо для літаків російських окупаційних силових структур.

У Верховної Раді проведуть комітетські слухання по деокупації Криму на тему: «Зовнішньополітичні аспекти деокупації Криму: парламентський вимір», які відбудуться 20 січня 2021 року о 14:30 у режимі онлайн-конференції.

На півночі Криму - в Армянську і Красноперекопську - в грудні 2020 року фіксували підвищення показників забруднення атмосферного повітря.

Українські дипломати шукають можливість залучити компанію «Яндекс» до відповідальності за роботу в окупованому Криму.

В окупованому Криму матрос Чорноморського флоту ледь не помер від примусової російської вакцинації.

За період окупації Криму Росією не менше 138 кримчан були схильні до кримінального переслідування за політичними мотивами, при цьому не менше 119 з них були позбавлені волі на різні терміни. В даний час не менше 96 осіб з Криму все ще знаходяться в місцях несвободи.

Саміт «Кримської платформи», в якому запланована участь лідерів іноземних держав, відбудеться 23 серпня 2021 року.

Українська контррозвідка при всіх керівниках країни повідомляла про загрози з боку Росії у Криму тривалий час до початку агресії, в тому числі за президентів Віктора Ющенка та Віктора Януковича.

Минэкономразвития РФ рассматривает вопрос включения строительства опреснительных установок в оккупированных Крыму и Севастополе в федеральную целевую программу (ФЦП) социально-экономического развития регионов. Однако окончательное решение по данному вопросу еще не принято.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine