Крим

«Влада» окупованого Криму придумала, як врятувати курортний сезон після епідемії COVID-19. Читати далі

Ділявера Меметова так і не випустили з окупованого Криму, коли він вдруге спробував перетнути адмінкордон після того, як його відпустили з відділу поліції. Російські силовики вирвали сторінки з його паспортів і прикордонники ФСБ не пропустили його через адмінкордон на материкову Україну, а також оштрафували його нібито за спробу перетнути «держкордон...

В окупованому Криму російські силовики відпустили раніше затриманого на адмінкордоні з півостровом жителя Алушти Ділявера Меметова. Зараз кримський татарин знову направляється на материкову Україну, де він працює.

На адмінкордоні з окупованим Кримом 23 травня російські силовики затримали літнього кримського татарина, жителя Алушти Ділявера Меметова, який працював на материковій Україні.

В окупованому Криму «Центральний районний суд» Сімферополя 22 травня оголосив в розшук кримськотатарського активіста Едема Бекірова, переданого 7 вересня 2019 року Україні в ході обміну утримуваних осіб з Росією. Кримінальну справу Бекірова призупинено.

В окупованому Криму водосховища природного стоку заповнені лише на третину, наливні - на чверть.

США закликали Росію припинити незаконний військовий призов в окупованому Криму, що є прямим порушенням норм міжнародного гуманітарного права та обов’язків, які взяла на себе РФ, підписавши Четверту Женевську конвенцію.

В окупованому Криму за минулу добу виявлено 15 нових випадків коронавирусноъ інфекції, таким чином загальна кількість заражених COVID-19 досягла 314.

Відеосервіс Youtube, що належить корпорації Google, видалив акаунти і весь відеоконтент російського пропагандистського телеканалу «Крым 24», який веде мовлення на захоплених після окупації Криму Росією частотах української Державної телерадіокомпанії «Крим». Також Youtube видалив контент ресурсів Anna news і News Front, що ведуть російську пропаганду з тематики Донбасу. 

Правозахисники відзначають, що в окупованому Криму «влада» продовжує приховувати реальну картину захворюваності коронавірусною інфекцією, занижуючи як кількість заражених, так і померлих від COVID-19.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine