Крим

Учаснику так званої «Самооборони Криму» Олександру Саттарову, якого звинувачують у державній зраді, продовжили запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці. Колегія суддів після наради постановила продовжити арешт...

Читати далі

Екіпажі кораблів Чорноморського флоту Росії відпрацювали на навчаннях ведення морського бою із застосуванням ракетного комплексу «Калібр».

Підводний човен Чорноморського флоту РФ «Ростов-на-Дону» вийшов в Чорне море для проведення спільних навчань із надводними кораблями і морською авіацією.

«Глава Республіки Крим» Сергій Аксенов оформив на власну тещу квартиру за 400 млн рублів у ЖК Barkli Plaza в елітному районі Москви на Пречистенській набережній.

Стан санаторно-курортного комплексу і громадських місць в окупованому Криму з точки зору «антитерористичної і пожежної безпеки залишається «незадовільним».

Російські фрегати «Адмірал Макаров» і «Адмірал Ессен», сторожові кораблі «Допитливий» і «Кмітливий» вийшли в Чорне море для проведення навчань.

При в'їзді в Крим російські окупанти затримали ветерана кримськотатарського руху.

Кримські інтернет-провайдери блокують щонайменше 20 українських сайтів, серед яких шість не внесені в офіційні списки Роскомнадзора. Найбільше блокують українські сайти в окупованому Криму інтернет-провайдери Джанкоя та Керчі.

В окупованому Криму в Сімферополі в суботу, 18 травня, кримські татари вшановують пам'ять жертв злочинної депортації свого народу з півострова під наглядом російських силовиків.

В окупованому Криму в селі Орловка (Мамашай) під Севастополем відновили пам'ятник кримським татарам, місцевим жителям - загиблими та померлими учасникам Другої світової війни. Гранітні плити з їхніми іменами, встановлені лише 6 травня, були розбиті вандалами в ніч на 9 травня.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine
Перейти до панелі інструментів