Крим

Крымская платформа

Кримська платформа буде закріплена у резолюції Генасамблеї ООН. Україна чекає на отримання нею офіційного статусу міжнародної організації. Читати далі

З 1 грудня жителі окупованого Криму можуть вакцинуватися від COVID-19 на адміністративному кордоні на КПВВ «Чонгар» та «Каланчак».

Київський апеляційний суд задовольнив клопотання прокурора Офісу Генерального прокурора про надання дозволу на затримання «глави» окупованого Криму Сергія Аксенова, який також обіймав посаду «голови Ради міністрів Республіки Крим», та взяття його під варту.

До суду скеровано обвинувальний акт щодо проти колишнього командувача Військово-Морських Сил України Дениса Березовського, який під час окупації Криму зрадив присязі, перейшов на службу до Росії і зараз обіймає посаду заступника командуючого Тихоокеанським флотом РФ. РНБО України ввела проти Березовського санкції та позбавила його всіх звань.

У Криму після урагану потонула яхта, повалені дерева та будинки знеструмлені. 

«Верховний суд» окупованого Криму розгляне апеляційні скарги на продовження арешту Нарімана Джелялова – першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу.

29 листопада в окупованому Крим сильний вітер повалив дерева, на півострові відключається електроенергія, знеструмлено три десятки ЛЕП.

Стан здоров'я незаконно засудженого в окупованому Криму у «справі диверсантів» севастопольця Володимира Дудки суттєво погіршився.

В окупованому Криму «Центральний районний суд» Сімферополя 27 листопада заарештував на 12 діб координатора громадського руху «Кримська солідарність» Ділявера Меметова, затриманого російськими силовиками 26 листопада біля будівлі «Кримського гарнізонного військового суду» за те, що він 23 листопада зустрічав адвоката Едема Семедляєва біля ізолятора тимчасового тримання після адмінарешту.

В окупованому Сімферополі 26 листопада російські поліцейські затримали біля «Кримського гарнізонного військового суду» координатора громадського руху «Кримська солідарність» Ділявера Меметова за те, що 23 листопада він зустрічав адвоката Едема Семедляєва біля ізолятора тимчасового тримання після 12 діб адмінарешту.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine