Крим

Населені пункти Західного Криму залишилися без електропостачання через аварію на підстанціях і лініях електропередач. Читати далі

З 2014 року РФ вивезла з окупованого Криму мінімум мільйон археологічних артефактів.

Україна погоджує з ЮНЕСКО механізм моніторингу культурних цінностей в окупованому Криму.

«Верховний суд» Криму 17 січня 2019 роки захворів на судове засідання з розгляду скарги захисту на продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою кримськотатарського блогера та активіста Нарімана Мемедемінова.

На КПВВ Чонгар «ФСБ РФ на в'їзді в окупований Крим затримала українця, який нібито перебував у російському федеральному розшуку.

У Міжнародному кримінальному суді (МКС) можуть розглянути питання відкриття офіційного розслідування по ситуації в Україні вже у 2019 році.

На всіх полігонах окупованого Криму російські військові приступили до виконання бойових стрільб зі штатної зброї в складі взводів.

«Верховний суд Криму» відхилив скарги фігурантів другого Бахчисарайського «справи Хізб ут-Тахрір» Мемета Белялова і Сейрана Салієва на продовження їм запобіжного заходу у вигляді утримання в СІЗО.

Туреччина відмовилася запускати поромне сполучення з окупованим Кримом після російської агресії в нейтральних водах Чорного моря із захопленням українських моряків 25 листопада 2018 року.

Кримськотатарського активіста Едема Бекірова, якого незаконно утримують в СІЗО окупованого Сімферополя, вивезли до міської лікарні імені Семашко на обстеження.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine