Крим

В окупованому Криму РФ проводить чергові незаконні тактичні навчання з десантно-штурмових і артилерійським полками сьомий гвардійської десантно-штурмової дивізії. Читати далі

Для заарештованого в окупованому Криму кримськотатарського активіста, інваліда 1 групи Едема Бекірова кожен день перебування в СІЗО Сімферополя завдає непоправної шкоди його здоров'ю і є ризиком для життя.

В окупованому Криму в Білогірську в п'ятницю, 22 березня, російські силовики відпустили додому сім'ю кримських татар Куртдеде, яких доставили в міське управління ФСБ після обшуку в їхньому будинку.

В окупованому Криму в місті Білогірськ в п'ятницю, 22 березня, російські силовики провели обшук в будинку кримських татар, син господаря якого Акім Куртдеде зараз знаходиться в Європі на заробітках. Після закінчення слідчих дій трьох членів сім'ї, які перебували в будинку, відвезли міськуправління ФСБ.

«Верховний суд» окупованого Криму залишив без змін постанову «Київського районного суду» Сімферополя про продовження терміну арешту кримськотатарському активісту та громадському журналісту Наріману Мемедемінову до 16 травня 2019 року.

В окупованому Криму син фігуранта «справи диверсантів» Володимира Дудки Ілля Ковернік отримав дозвіл на побачення з батьком в СІЗО Сімферополя 25 березня.

В окупованому Криму кримськотатарського активіста, інваліда 1-ї групи Едема Бекарова, якого ФСБ обвинувачує в нібито незаконному зберіганні вибухівки і боєприпасів, перевели з камери до медсанчастини СІЗО Сімферополя. Раніше активіст збирався оголосити голодування через нестерпні умови утримання в СІЗО і ненадання необхідної йому медичної допомоги.

В окупованому Криму в Ялті в середу, 20 березня, співробітники ФСБ провели обшуки у членів організації «Свідки Єгови», діяльність якої заборонена на території Росії. Проти одного з представників організації порушено кримінальну справу.

В окупованому Сімферополі «Центральний районний суд» піддав адміністративному арешту на дві доби екс-президента Криму Юрія Мєшкова, який мав намір 19 березня провести в місті неузгоджений мітинг з критикою кримської «влади».

Росія розмістила в окупованому Криму далекі надзвукові ракетоносці Ту-22М3, які здатні знищити будь-які цілі в Європі.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine
Перейти до панелі інструментів