Крим

МЗС України вимагає від РФ припинити порушення прав людини в окупованому Криму і забезпечити доступ на міжнародних правозахисних механізмів на півострів. Читати далі

В окупованому Криму колишньому голові джанкойської регіональної організації «Свідків Єгови», забороненої в Росії, оголосили про порушення кримінальної справи за обвинуваченням у нібито створенні екстремістської організації.

В окупованому Криму в Джанкої співробітники ФСБ провели, щонайменше, п'ять обшуків в будинках місцевих жителів, яких підозрюють в участі в релігійній організації «Свідки Єгови», забороненої в Росії.

Третій комітет Генеральної Асамблеї ООН схвалила ініційований Україною оновлений проект резолюції «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим і Севастополі, Україна».

Оновлена резолюція «Ситуація з правами людини в АР Крим та місті Севастополь, Україна», яку 15 листопада розгляне профільний Третій комітет Генасамблеї ООН, має п'ять акцентів, що стосуються українських політв'язнів-кримчан і боротьби України за повернення окупованого РФ Криму.

В оккупированном Крыму в Керчи в четверг, 15 ноября, специалисты Камыш-Бурунской ТЭЦ завершили работы по замене участка теплотрассы, которую в ночь на 14 ноября повредил самосвал компании «СМУ 84», работающей на строительстве Керченского моста. Систему заполняют водой, тепло в дома 22 тысяч жителей смогут подать через 15 часов.

Третій комітет Генеральної Асамблеї ООН у четвер, 15 листопада, розгляне оновлений проект резолюції «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим і Севастополі, Україна».

У Європейському Союзі не визнаватимуть так зване «представництво Криму», яке за сприяння Росії може з'явитися в Брюсселі.

Корпорація ДТЕК, яка управляє енергетичним активами компанії СКМ українського олігарха Ріната Ахмета подала до постійно діючого арбітражного суду в Гаазі позов до РФ за втрату активів в окупованому Криму - компанії «ДТЕК Крименерго», яка в 2015 році була «націоналізована» кримською «владою» після незаконної анексії півострова Росією.

Генпідрядник будівництва Керченського мосту - компанія «Стройгазмонтаж» російського олігарха Аркадія Ротенберга, близького до Володимира Путіна, яка знаходиться під санкціями США та ЄС, почала масштабну забудову мису Кришталевий в центрі окупованоого Севастополя. Будівництво буде вестися 5 років і обійдеться в суму 25 млрд. рублів.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine