Новини

Запровадження «економічного паспорта українця» – рахунків для дітей, на яких накопичуватимуться кошти від сплати за використання надр, і які діти зможуть використати на освіту чи житло після досягнення повноліття, анонсував...

Читати далі

Кримська платформа буде закріплена у резолюції Генасамблеї ООН. Україна чекає на отримання нею офіційного статусу міжнародної організації.

До 6500 грн зросла мінімальна зарплата в Україні з 1 грудня. З 1 січня 2021 року «мінімалка» становила 6000 грн.

Спостерігачі ОБСЄ зафіксували розміщення на окупованій частині Донбасу військової техніки незаконних збройних формувань РФ.

З 1 грудня жителі окупованого Криму можуть вакцинуватися від COVID-19 на адміністративному кордоні на КПВВ «Чонгар» та «Каланчак».

1 грудня 2021 року в Україні відбувся автоматичний перерахунок всіх пенсій та надбавок: вони будуть нараховуватися на базі прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність — 1934 грн.

Київський апеляційний суд задовольнив клопотання прокурора Офісу Генерального прокурора про надання дозволу на затримання «глави» окупованого Криму Сергія Аксенова, який також обіймав посаду «голови Ради міністрів Республіки Крим», та взяття його під варту.

До суду скеровано обвинувальний акт щодо проти колишнього командувача Військово-Морських Сил України Дениса Березовського, який під час окупації Криму зрадив присязі, перейшов на службу до Росії і зараз обіймає посаду заступника командуючого Тихоокеанським флотом РФ. РНБО України ввела проти Березовського санкції та позбавила його всіх звань.

У Криму після урагану потонула яхта, повалені дерева та будинки знеструмлені. 

У Сербії винесли перший вирок за організацію участі у війні на окупованій території України. Обвинувачений, як зазначено в рішенні Високого суду Белграда, свою вину визнав. Суд виніс обвинувальний вирок на підставі угоди про визнання винуватості. Обвинувачений визнаний винним і засуджений до шести місяців позбавлення волі у вигляді домашнього арешту, без електронного...

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine