Новости

LRU

Франція передала Україні далекобійну реактивну систему залпового вогню LRU, вона вже прибула в Україну. Це французька модернізація американської РСЗВ M270. Читати далі

Міністерство оборони показало перші 152-мм снаряди, які виробляє державний концерн «Укроборонпром». Ці боєприпаси за кілька днів будуть у ЗСУ.

На території всієї України оголошено повітряну тривогу.

Виробники електроенергії забезпечують 70% споживання електроенергії в Україні на 11:00 29 листопада. Дефіцит потужності зараз становить 30%.

Російські окупаційні органи Криму закликають населення брати у свої будинки російських солдатів.

Підрозділи Повітряних сил ЗСУ знищили два літаки РФ.

Сьогодні, 29 листопада, за розпорядженням держкомпанії НЕК Укренерго, застосовуються стабілізаційні відключення електроенергії.

Фахівці одного з підприємств «Укроборонпрому» створили дослідний зразок виробу для пропалювання металу SF-1, зовнішньо схожого на олівець.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба напередодні зустрічі міністрів країн-членів НАТО заявив, що країнам Альянсу необхідно терміново нарощувати виробництво зброї, оскільки без інвестицій у виробництво озброєнь неможливо перемогти на полі бою в довгостроковій перспективі.

USAID розглядає надання Україні оперативної допомоги для проходження зими, НАК «Нафтогаз» обговорює зі США допомогу у вигляді додаткових обсягів газу.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine