Новини

Дочка кримськотатарського активіста Едема Бекірова Елеонора повідомила, що утримуваного в СІЗО в окупованому Криму батька перевели в санчастину СІЗО №1 Сімферополя, проте медичної допомоги він досі не отримує. Елеонора Бекірова...

Читати далі

Колишньому співробітнику спецпідрозділу «Беркут» Сергію Тамтурі, обвинуваченому у розстрілах на Євромайдані, змінили запобіжний захід з тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова передала своїй колезі Тетяні Москалькової список з 150 українців, які утримуються в місцях несвободи в РФ і окупованому Криму, включаючи 24 військовополонених українських моряків. Омбудсмени подадуть звернення президентам України і РФ з проханням про помилування.

Конституційний суд України визнав закон про декомунізацію конституційним, а пропаганду комуністичного режиму реальною загрозою для сучасної української державності.

Під час зустрічі радників лідерів «Нормандської четвірки» попередньо домовилися про обмін утримуваними особами в Україні та РФ 15 на 15 або 10 на 10.

У прес-службі Міністерства юстиції Австрії повідомили, що міністр юстиції Клеменс Яблонер дав дозвіл на екстрадицію українського олігарха Дмитра Фірташа до США. Доки суд не ухвалить рішення щодо цього клопотання, Фірташ залишиться у в Австрії.

Рішення по скіфському золоту з кримських музеїв Апеляційний суд Амстердама відклав на 6-9 місяців, так як потребує додаткової інформації від сторін.

Українські військові знищили позиції бойовиків в передмісті тимчасово окупованій Горлівки.

Рада Безпеки ООН проведе 16 липня засідання з українського мовного закону з ініціативи РФ.

Армія США почне випробування бойових роботів Robotic Combat Vehicle (RCV) вже в 2020 році.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine
Перейти до панелі інструментів