Новини

Агресія проти України з боку РФ є безпосередньою загрозою євроатлантичної безпеки і викликом існуючій системі міжнародних відносин. Читати далі

У Старому Криму російські силовики завершили «оперативно-розшукові заходи» в будинку, а також в будівлях підприємств кримського татарина Исмета Меметова.

Більшу частину злочинів проти Майдану вже розслідували, повідомлено про підозру 442 особам та винесено дев'ять вироків.

Співробітники прикордонного управління ФСБ РФ по окупованому Криму заявили, що затримали двох громадян України, які нібито оголошені в розшук в РФ.

Уповноважений з прав людини в Ямало-Ненецькому автономному окрузі Росії Анатолій Сак повідомив про «стабільний» стан українського політв'язня режисера Олега Сенцова.

У Верховній Раді не підтримали проект закону №8400 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реєстрації шлюбу громадян, які проживають на тимчасово окупованій території», яким передбачалося дозволити реєстрацію шлюбів жителям тимчасово окупованому Криму.

У Старому Криму ФСБ проводить обшук у будинку кримськотатарського активіста.

Росстат переглянув у бік зниження оцінки реальних наявних доходів і зарплат громадян у вересні 2018 року до мінус 2,5% і плюс 4,9% в річному вираженні.

У Сімферополі за кількома адресами немає води через проведення ремонтних робіт на мережах холодного водопостачання.

В Україні 21 листопада відзначають День Гідності та Свободи - свято на честь початку в цей день двох революцій: Помаранчевої революції (2004) і Революції гідності (2013-2014).

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine