Новини

Через початок будівельних робіт на контрольних пунктах в’їзду-виїзду на адмінкордоні з окупованим Кримом, у понеділок, 23 вересня, КПВВ «Каланчак» пропускатиме лише пішоходів, автомобілі будуть перенаправлятись на КПВВ «Чаплинка». Читати далі

Заступник генпрокурора - головний військовий прокурор Віктор Чумак заявив, що "кожна людина, яка буде працювати в оновленій прокуратурі, буде чітко зрозуміти: нікому не потрібно буде «заносити наверх» долю з хабарів. Ніхто не буде давати команди на замовні переслідування. Ніхто не збирається зливати гучні справи. Більше того, хто почне це робити -...

21 вересня збройні формування Російської Федерації та її найманці 13 разів порушили режим припинення вогню, застосувавши заборонену зброю. Про це йдеться в повідомленні штабу ООС.

Щоб внутрішньо переміщеній особі (ВПО) відновити виплати із Пенсійного фонду (ПФУ), треба отримати від нього відповідь про причини призупинення виплат та звернутися до суду за поверненням боргу.

У Чорному морі різко скорочується популяція хамси та інших видів риб.

20 вересня збройні формування Російської Федерації та її найманці 19 разів порушили режим припинення вогню.

Державна прикордонна служба України попередила про зміну режиму пропуску в пунктах пропуску «Каланчак» і «Чаплинка» через проведення будівельних робіт: на адміністративному кордоні Криму почали будувати нові контрольно-пропускні пункти.

Український морський союз, Українська незалежна морська профспілка, Благодійний фонд «Морська дружба», Профспілка працівників водного господарства України, Федерація морських профспілок України, Українська профспілка працівників транспорту і докерів закликали ОБСЄ негайно ввести механізми моніторингу вод Азовського і Чорного морів у зв'язку порушень РФ норм міжнародного права.

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко допускає, що в майбутньому буде досягнута велика угода, яка вирішить проблеми Донбасу та енергетичної безпеки України.

Президент України Володимир Зеленський 23-26 вересня вирушає з робочим візитом до США для участі в 74-й сесії Генасамблеї ООН.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine