Новини

Греція виступає за те, щоб була відновлена безперешкодна робота українських портів Бердянськ і Маріуполь і щоб Україна і Росія дотримувалися духу й букви договору про співробітництво у використанні Азовського моря...

Читати далі

У Сімферопольському районі співробітники російської поліції і ОМОНу приїхали в мечеть, розташовану в селі Дубки.

У районі проведення операції Об'єднаних сил підрозділами Служби безпеки України зі складу Об’єднаних сил припинено протиправну діяльність керівника антисемітської організації, яка впродовж останніх років системно діяла в напрямку дестабілізації ситуації в регіоні на етнічному підґрунті.

Захисники 24 українських військовополонених моряків, яких утримують в полоні в московському СІЗО, оскаржили рішення місцевого суду продовжити їх утримання під вартою.

Міністр закордонних справ Німеччини Хайко Маас під час візиту до Москви заявив, що наразі свобода судноплавства у Керченській протоці гарантована, однак Німеччина і Франція могли б внести свій внесок у цей процес.

Кандидат в президенти України Володимир Зеленський запевняє, що не веде бізнес в РФ.

Населені пункти Західного Криму залишилися без електропостачання через аварію на підстанціях і лініях електропередач.

Журналісти дізналися, що Володимир Зеленський є одним з бенефіціарів кіпрської компанії Green Family LTD, яка є не тільки співзасновником компанії ТОВ «Квартал 95», але також і трьох кінокомпаній - «Вайсберг Пікчерс», «Платинумфильм» і «Грін Филмс», які працюють на ринок РФ.

Минулої доби бойовики 13 разів порушили режим припинення вогню. 1 український військовий отримав поранення. Протягом поточної доби окупанти вогонь не відкривали.

Два винищувачі-бомбардувальники Су-34 зіткнулися в повітрі над Татарським протокою в РФ.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine