Новини

«Укрзалізниця» відкрила продаж квитків на п'ять швидкісних поїздів «Інтерсіті+», які вирушать у рейс із 1 червня. Придбати проїзні документи можна на поїзди №721/722 «Київ – Харків», №726/725 «Київ – Харків»,...

Читати далі

В результаті обстрілу російських найманців на Донбасі загинув український військовослужбовець.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про Річну національну програму під егідою Комісії Україна-НАТО на 2020 рік.

Російська влада намагається продати на торгах в Криму 11,5 мільйона кубометрів природного газу. Газ знаходиться в Глібовському підземному газосховище, яке після окупації Криму в 2014 році вкрадено в України.

Печерський райсуд Києва заочно взяв під варту колишнього міністра оборони України Павла Лебедєва, який втік до окупованого Криму, у справі про розстріли на Майдані 18-20 лютого 2014 року.

Послаблень з перетинання лінії розмежування через КПВВ на Донбасі мінімум до 22 червня не буде. Відповідний наказ віддав Командувач ООС. Режим «червоний» і обмеження на в'їзд у Донецьку область залишаються.

В Міністерстві соціальної політики повідомили, що надбавки у розмірі 100% зможуть отримати працівники, які надають соціальні послуги під час карантину. Доплати можуть отримати протягом дії карантину та протягом 30 днів із дня його скасування.

Українські прикордонники здійснили патрулювання в територіальному морі та зафіксували кораблі ЧФ РФ у районі газоконденсатних родовищ.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України розпочало роботу над проєктом Стратегії економічного відновлення Донбасу.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова вимагає звільнити з СІЗО Сімферополя політв'язня - кримського татарина Джеміля Гафарова. Вона стверджує, що у нього продовжує погіршуватися стан здоров'я.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine