Новини

Міністерство охорони здоров’я України оновило стандарт надання медичної допомоги хворим на COVID-19, за яким впроваджується принцип клінічного сортування. Будуть госпіталізувати лише хворих середнього та важкому стану. Читати далі

В Україні 29 березня зафіксовано 418 випадків коронавірусної хвороби, дев’ять людей померли. За добу зафіксовано 109 нових випадків COVID-19.

Правозахисники відзначають, що в окупованому Криму в аптеках не вистачає медичних засобів для боротьби з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19.

Бойовики продовжують відмовляти громадянам у перетині лінії розмежування на Донбасі, навіть якщо у них є важливі життєві обставини для цього: важкі хвороби батьків, смерть рідних та необхідність возз’єднання сімей. При цьому українські прикордонники дають їм можливість перетнути тимчасово закриті КПВВ.

В окупованому Криму 28 березня підтверджений ще один випадок коронавірусной інфекції. Це перший випадок, коли кримчанин заразився вже на півострові. Таким чином загальна кількість виявлених випадків захворювання COVID-19 у Криму досягла вже 15.

В штабі Операції об'єднаних сил роз'яснили, хто може потрапити в зону ООС на Донбасі, до якої з 28 березня обмежений в’їзд з інших областей України для протидії розповсюдження коронавірусу COVID-19.

В Україні на 28 березня від коронавірусної хвороби померли вже вісім людей та зафіксовано 311 випадків COVID-19. За минулу добу було зафіксовано 93 нові випадки.

Верховна Рада на позачерговому засіданні 30 березня розгляне законопроекти, пов’язані з протидією поширенню коронавірусу в Україні. Це буде не останнє позачергове засідання.

В окупованому Криму для протидії поширення коронавірусу вводяться обмежувальні заходи. Санаторії, пансіонати і будинки відпочинку не будуть приймати відпочивальників з 28 березня до 1 червня. Проведення масових заходів забороняється.

Україна для протидії розповсюдженню коронавірусу опівночі з 27 на 28 березня закриває свій кордон та припиняє регулярне пасажирське сполучення з іншими країнами.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine