Новини

Численна демонстрація до приїзду президентів РФ і США пройшла в Гельсінкі вдень 15 липня. Читати далі

В рамках міжнародних навчань «Сі Бриз-2018» підрозділи спеціального призначення Морської охорони Держприкордонслужби відпрацювали висадку на судно-порушник з вертольота.

Засудженого українця Євгенія Панова можуть етапувати з окупованого Криму в російську колонію.

Фінальний бій Всесвітньої боксерської суперсерії у важкій вазі між чемпіоном світу за версією WBO українцем Олександром Усиком і росіянином Муратом Гассієвим під загрозою зриву. За словами менеджера Усика, росіяни не виконують зобов"язань із організації поєдинку.

У 2018 році Наталія Потапкіна, начальниця управління державного земельного кадастру та картографічного моніторингу ГУ Держгеокадастру у Херсонській області отримала земельну ділянку на Арабатській стрілці за 50 метрів від моря.

У Гагарінському районі окупованого Севастополя демонтували українську школу-колегіум, яку так і не добудували.

Українського політв'язня Олега Сенцова, який голодує в російській колонії, можуть помилувати вже найближчим часом, вважає адвокат Дмитро Дінзе. Відповідаючи на питання щодо того, чи може російський президент помилувати українця в зв'язку з клопотанням матері, він сказав: «Може, звичайно». Дінзе зазначає, що все залежить від думки Володимира Путіна.

В одному з гаражів в Маріуполі співробітники поліції знайшли автомобіль, в якому були зброя і патрони: автомати, за інформацією СБУ, належать одній з військових частин в окупованому Криму.

Суд в Санкт-Петербурзі 13 липня заарештував на 5 діб активістку руху «Солідарність» Ольгу Смирнову, затриману під час пікету на підтримку українського режисера Олега Сенцова.

«Желєзнодорожний районний суд» окупованого Сімферополя відхилив розгляд клопотання адвоката Ольги Дінзе про умовно-дострокове звільнення українського активіста Володимира Балуха за першим вироком.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine