Новини

Міжнародний трибунал по морському праву зобов'язав РФ негайно звільнити захоплених в нейтральних водах Чорного моря українських моряків і кораблі. Читати далі

У Гамбурзі 25 травня проходить засідання Міжнародного трибуналу з морського права у справі захоплених РФ в нейтральних водах Чорного моря українських моряків.

За минулу добу збройні формування Російської Федерації 17 раз порушили режим припинення вогню, з них тричі - з застосуванням заборонених Мінській угоді мінометів калібрів 120 і 82 мм. Внаслідок обстрілу один військовослужбовець Об'єднаних сил загинув, один отримав поранення.

Адміністрація колонії в російській Твері, де утримується український активіст Володимир Балух, не дозволила українському консулу з ним зустрітися.

Історики надають допомогу прокуратурі АРК в розслідуванні кримінального провадження, відкритого за фактом геноциду кримськотатарського народу - насильницького виселення кримських татар сталінським режимом в 1944 році з Криму. Розслідування ускладнюється тим, що підозрюваних у цій справі вже не залишилося в живих. Крім того, заважає те, що українське законодавство досі не гармонізоване...

25 травня в 13 годині за київським часом в Гамбурзі відбудеться оголошення наказу Міжнародного трибуналу з морського права у справі захоплених РФ в нейтральних водах Чорного моря військовополонених українських моряків.

Апеляційний суд Києва задовольнив скаргу адвокатів колишнього начальника Генерального штабу Збройних сил України, генерал-полковника Володимира Замани і скасував рішення Печерського районного суду Києва, згідно з яким Замана повинен був утримуватися під вартою до 17 червня включно.

Розпуск Верховної Ради обійдеться українським платникам податків в 300-400 мільйонів доларів.

В Україні стартував процес тимчасової зміни місця голосування на позачергових виборах Верховної Ради. Зробити це можна до 15 липня включно.

В Одеській області випробували реактивні системи «Вільха-М» та «Вільха-Р».

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine
Перейти до панелі інструментів