Новини

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження щодо виплати голові правління НАК «Нафтогаз України» Андрію Коболєву премії у розмірі 228 млн грн. Читати далі

З 5 березня 2019 року майже в три рази більше кримчан скористалися тимчасовою зміною місця голосування в президентських виборах.

Херсонці і жителі навколишніх населених пунктів зібрались під стінами обласної адміністрації з вимогами локалізувати пожежі в дніпровських плавнях, виявити їх причини та покарати винуватців. За словами активістів, найвірогіднішою причиною масових пожеж є діяльність браконьєрів, що за допомогою таких методів намагаються збільшити незаконний вилов щуки, що саме нереститься.

21 жінка і 54 дитини - громадян України - знаходяться в Сирії в важких умовах на територіях зі зруйнованою інфраструктурою і просять допомоги в поверненні в Україну.

В окупованому Криму РФ проводить чергові незаконні тактичні навчання з десантно-штурмових і артилерійським полками сьомий гвардійської десантно-штурмової дивізії.

Російсько-терористичні війська упродовж минулої доби, 24 березня, тричі обстріляли позиції українських військових на Донбасі, при цьому заборонені Мінськими домовленостями важкі міномети застосовували чотири рази із витратою 38 мін калібрів 120 та 82 мм.

Спецпрокурор Сполучених Штатів Америки Роберт Мюллер не знайшов «змови» президента Дональда Трампа із РФ під час президентських виборів у США.

Посольство США в Україні закликає РФ припинити використовувати тортури і насильницькі зникнення людей, щоб придушити політичне інакомислення в окупованому Криму.

Посол США в Україні Марі Йованович закликала українців 31 березня взяти участь у виборах президента України, які, як очікують у Сполучених Штатах, будуть «вільними, справедливими і безпечними».

Головне управління Нацполіції в АРК та Севастополі повідомило про підозру у створенні незаконних збройних формувань та посяганні на територіальну цілісність України двом учасникам так званої «Самооборони Криму», які у 2014 році під час окупації Криму Росією брали участь у захопленні українських військових частин на півострові.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine
Перейти до панелі інструментів