Блоги

Відеоблог Євгенія Лешана про незаконну спробу українських можновладців переформатувати санкційну політику України. (більше…)

Однією із найбільших проблем президента Петра Порошенка було те, що він часто говорив неправду. Особливо прикро це було чути від наших іноземних партнерів. На жаль, у цьому президент Зеленський починає...

Відеоблог Євгенія Лешана про війну коронавірусу проти російської армії. І про невидимий кримський фронт цієї війни. Невидимий - бо інформацію про захворюваність на коронавірус серед окупаційних військ в Криму та...

Відеоблог Єлизавети Стрій про те, як церкви Московського патріархату стали вогнищами розповсюдження коронавірусу в Україні. (більше…)

Відеоблог Євгенія Лешана про те, як близька до російського Мінкульту будівельно-реставраторська компанія освоює кошти держзамовлень на відновлення пам'яток історії й архітектури в окупованому Криму. (більше…)

11 квітня нинішнього року президент Володимир Зеленський в супроводі вищого військового керівництва відвідав місто Бердянськ. Там йому продемонстрували плани створення нової інфраструктури Військово-морських сил України на Азовському морі. Незважаючи на...

Відеоблог Микити Панасенка про те, як просувається розгляд скарг України проти Росії в Міжнародних судових інстанціях. Де, як та за що ми судимося, та які успіхи наразі. (більше…)

Чи має Україна державну морську політику? Це питання я вкотре поставив собі, читаючи новину про чергову поїздку президента України на схід держави та інспектування ним анонсованої його «попередником», але так...

До моменту спроби рейдерського захоплення ситуацію в Об'єднаній гірничо-хімічної компанії вже контролюють люди, пов'язані з Росією і з Ахметовим, а приватизацію скасували за місяць до запланованих торгів. (більше…)

Відеоблог Євгена Лешана про те, як нова коронавірусна інфекція вплинула на політику історичної пам’яті в голові президента Росії. (більше…)

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine