Блоги

Блог Микита Панасенка про події на нових тимчасово окупованих росією територіях півдня України протягом 19-25 червня. (більше…)

Блог Микити Панасенка про те, як херсонці показують своє життя під російською окупацією у тік-тоці. (більше…)

Початок паспортизації громадян України на захопленому півдні, зростання масштабів розграбування, наближення та удари Збройних Сил України на херсонському напрямку. (більше…)

Блог Микити Панасенка про найголовніші події на тимчасово окупованому росією півдні України протягом 5–11 червня. (більше…)

Блог Микити Панасенка про найголовніші події на тимчасово окупованому росією півдні України протягом від 29 травня по 4 червня. (більше…)

Блог Микити Панасенка про найголовніші події на тимчасово окупованому росією півдні України протягом 22–27 травня. (більше…)

Відеоблог Микити Панасенка про російських фейкоробів, які є зброєю масового ураження у війні росії проти України. Цього разу розповідь про кореспондентів російського пропагандистського інформаційного ресурсу «Известия». (більше…)

Блог Микити Панасенка про події на нових тимчасово окупованих росією територіях півдня України протягом 15-21 травня. (більше…)

Блог Микити Панасенка про те, що відбувалось на нових тимчасово окупованих росією територіях півдня України протягом тижня 8 - 13 травня. (більше…)

Блог Микити Панасенка про те, що відбувалося на нових тимчасово окупованих територіях України протягом цього тижня – 1-7 травня 2022 року. (більше…)

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine