На Донбасі за минулу добу бойовики здійснили 38 обстрілів сил АТО, незважаючи на оголошене з 30 березня «великоднє перемир’я», домовленість про яке була досягнута на переговорах Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на сході України.
Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на інформацію прес-центру штабу АТО.
«Минулої доби російсько-окупаційні війська продовжували зривати «великоднє перемир’я», здійснивши 38 обстрілів позицій українських захисників», – йдеться в повідомленні.
При цьому для обстрілів бойовики застосовували міномети калібру 82 мм і 120 мм, гранатомети різних систем, великокаліберні кулемети і стрілецьку зброю.
Як відзначили в штабі, в результаті ворожого вогню жоден український воїн не постраждав. Ситуація по всій лінії розмежування сторін надійно контролюється силами АТО.
26 березня 2018 року в Мінську Тристороння контактна група по врегулюванню ситуації на сході України домовилася про чергове припинення вогню на Донбасі на період великодніх свят з ї години 30 березня.
