За добу 16 серпня незаконні збройні формування на Донбасі 12 раз порушили режим припинення вогню. Втрат серед українських військових в результаті обстрілів не зафіксовано.
Про це повідомляє штаб Операції об’єднаних сил.
«У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання« Схід »противник зробив дев’ять обстрілів позицій Об’єднаних сил: чотири рази неподалік від Лебединського – з ручних протитанкових гранатометів і стрілецької зброї; чотири рази поблизу Водяного – з ручних протитанкових гранатометів і стрілецької зброї; поблизу Мар’їнки – зі стрілецької зброї», – йдеться в звіті.
Також в районі оперативно-тактичного угруповання «Північ» бойовики тричі обстрілювали позиції українських військових: поблизу Новолуганське, Зайцева і Кримського.
Також, за даними штабу, з початку діб 17 серпня бойовики стріляли один раз – з автоматичного гранатомета поблизу Павлопіль.
- Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ 14 серпня зафіксувала реактивні системи залпового вогню «Град» на окупованій території Донецької області.
