Військовослужбовці із Державної спеціальної служби транспорту МОУ отримали 20 канадських бронемашин Roshel Senator.
Про це розповіли в ДССТ.
Техніку, оснащену протимінним захистом, закупили в межах співпраці із Коаліцією з розмінування.
“Ці машини дозволять суттєво підвищити безпеку особового складу під час виконання завдань з очищення території від вибухонебезпечних предметів”, – розповіли на сторінці Держспецслужби транспорту.
Roshel Senator – канадська бронемашина на шасі Ford F-550 з повним приводом 4×4 та дизельним двигуном 6,7 л, яка вміщує до 10 бійців. Має захист рівня STANAG 4569 (міжнародний стандарт стійкості до обстрілів), а у версії MRAP оснащена V-подібним протимінним днищем (форма, що зменшує дію вибуху) і витримує до 6 кг TNT.
- У лютому Канада оголосила про передачу Україні 449 броньованих автомобілів, зокрема, 383 броньованих машин Roshel Senator. Станом на грудень 2025 року, Україна вже отримала понад 2 тисячі канадських бронеавтомобілів Roshel Senator.
