На Донбасі через обстріли бойовиків загинув український військовий, ще двоє поранені

Новини

Минулої доби бойовики 3 рази порушили режим припинення вогню, зафіксовано 1 випадок використання забороненого Мінськими угодами озброєння. 1 український військовий загинув, ще 2 – отримали поранення.

Про це йдеться у зведенні прес-центру Об’єднаних сил станом на 7:00 2 січня.

Опорні пункти українських військ обстрілювались з мінометів калібру 82 мм в районі селища Гнутове на Маріупольському напрямку.

З БМП-1, гранатометів різних систем і стрілецької зброї  – біля хутора Вільний та Новотошківського на Луганському напрямку.

«У зв’язку з обстрілами позицій ОC збройними формуваннями РФ та їх найманцями, українські військові вживали адекватних заходів у відповідь з метою збереження життя і здоров’я військовослужбовців Збройних Сил України», – підкреслили у штабі.

За даними розвідки, 1 січня 1 бойовика було знищено та 4 отримали поранення.

«Протягом поточної доби ворог вогонь не відкривав.

Українські військові продовжують надійно контролювати противника на лінії зіткнення, дотримуючись при цьому умов повного припинення вогню», – йдеться у звіті.