В Одеській області знято обмеження руху транспорту в обох напрямках на автодорозі М-15 Одеса – Рені у межах села Маяки, біля якого РФ атакувала дронами і ракетами міст через річку Дністер.
Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.
«Обмеження руху транспорту в обох напрямках на автодорозі М-15 Одеса – Рені (на м. Бухарест) в межах населеного пункту Маяки – зняті», – написав Білошицький у Telegram.
Він зазначив, що рух на цій ділянці траси уже відновлено.
Нагадаємо:
- 18 грудня 2025 року на Одещині російські ударні дрони атакували міст через річку Дністер біля села Маяки, внаслідок чого у цивільному авто загинула жінка, її троє дітей постраждали. Рух міжнародно трасою М-15 (Е-85) Одеса – Рені тимчасово зупинено. РФ прагне відрізати всю західну частину Одещини від транспортних комунікацій.
- 20 грудня віцепрем’єр з відновлення – міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба заявив, що вже наступного тижня будуть розгорнуті два альтернативних шляхи логістики з південно-західною частиною Одещини: один буде постійним, інший – понтонний міст.
