На Херсонщині кримчани отримали майже 50 тисяч біометричних паспортів і ІD-карток

З початку анексії Криму у міграційній службі Херсонської області кримчани оформили майже 50 тисяч паспортів: як біометричних закордонних, так і внутрішніх ІD-карток.

Про це на прес-конференції у медіа-центрі «ІРС-Херсон» повідомив заступник начальника управління Державної міграційної служби в Херсонській області Дмитро Іванов, передає Центр журналістських розслідувань.

«З початку окупації майже 50 тисяч паспортів оформлено мешканцям тимчасово окупованої території. Останнім часом є збільшення, тому що ми перейшли на біометричні паспорти і тим паче, що люди користуються безвізом і цей паспортний документ для виїзду за кордон користується попитом», – розповів Іванов.

Раніше радник мера Києва і депутат Верховної Ради Дмитро Білоцерківець заявив, що понад 140 тисяч кримчан отримали біометричні паспорти.

Нагадаємо:

  • З 11 червня 2017 року всі громадяни України, які мають біометричний паспорт, можуть відвідувати без віз 30 країн Європи: всі країни ЄС окрім Великобританії та Ірландії, а також Швейцарію, Ліхтенштейн, Ісландію та Норвегію. Українці можуть перебувати там до 90 днів протягом кожних 180 днів.
  • Для подорожей потрібно мати при собі біометричний паспорт, зворотний квиток, страховку і гроші. Якщо є запрошення, досить мати е-мейл з контактною інформацією приймаючої сторони.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine
Перейти до панелі інструментів