В Україні через масовану атаку безпілотників зафіксовано масштабні затримки пасажирських поїздів – окремі рейси запізнюються більш ніж на 5 годин.
Про це повідомляє “Укрзалізниця”.
Станом на день 1 квітня із затримками курсують щонайменше 25 поїздів. Основною причиною відставання від графіка вказано вплив бойових дій. В окремих випадках міжнародні рейси затримуються також через ситуацію на кордоні.
Найбільші затримки зафіксовано на таких маршрутах: Львів – Миколаїв (понад 5 годин), Ужгород – Одеса (близько 4 годин 40 хвилин), Мукачево – Полтава та Мукачево – Кременчук (понад 4 години 30 хвилин), а також Київ – Кам’янець-Подільський (близько 4 годин 45 хвилин).
Також значно відстають від графіка міжнародні та міжрегіональні рейси, зокрема Київ – Варшава та Харків – Хелм.
***
24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові: план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні – провалився, російська армія відступила від столиці, зазнала нищівної поразки на Харківському напрямку, у листопаді 2022 року ЗСУ звільнили Херсон і правобережжя області. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.
Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTube, Facebook, Telegram, Twitter
