На Херсонщині за добу через удари окупантів поранені семеро людей, серед них — дитина

Война
Фото: facebook.com/DSNSKHERSON

У Херсонській області за минулу добу, 10 листопада, через обстріли та авіаудари російських окупантів поранені семеро людей, серед них – дитина. У населених пунктах атаковані критична та соціальна інфраструктура, а також житлові квартали, де пошкоджені дві багатоповерхівки та 12 приватних будинків.

Про це повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

За його інформацією, минулої доби під ворожим дроновим терором, авіаційними ударами та артилерійськими обстрілами перебували Антонівка, Комишани, Придніпровське, Приозерне, Садове, Білозерка, Велетенське, Дніпровське, Кізомис, Томина Балка, Станіслав, Софіївка, Широка Балка, Микільське, Берислав, Зміївка, Тягинка, Бургунка, Одрадокам’янка, Ольгівка, Новоолександрівка, Гаврилівка, Золота Балка, Дудчани, Новокаїри, Костирка, Червоний Маяк, Хрещенівка, Веселе, Козацьке та місто Херсон.

«Російські військові били по критичній та соціальній інфраструктурі; житлових кварталах населених пунктів області, зокрема пошкодили 2 багатоповерхівки та 12 приватних будинків. Також окупанти понівечили господарську споруду, приватні гараж й автомобілі, газопровід. Через російську агресію 7 людей дістали поранення, з них — 1 дитина», — зазначив Прокудін.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові: план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні – провалився, російська армія відступила від столиці, зазнала нищівної поразки на Харківському напрямку, у листопаді 2022 року ЗСУ звільнили Херсон і правобережжя області. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України. 

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter