У Криму «українському диверсанту» винесли вирок, не пов’язаний з початковим звинуваченням

Одного з фігурантів «справи українських диверсантів» Олексія Стогнія «Київський районний суд» окупованого Сімферополя засудив до 3 років і 6 місяців позбавлення волі.

Олексій Стогній

Про це повідомляє Кримська правозахисна група, передає Центр журналістських розслідувань.

За інформацією правозахисників, Стогнія засудили за ч.1 ст. 222 Кримінального кодексу Росії (незаконні придбання, передача, збут, зберігання, перевезення або носіння зброї, його основних частин, боєприпасів) і ч.1 ст. 223 КК Росії (незаконні виготовлення, переробка або ремонт вогнепальної зброї та боєприпасів).

Ці статті не пов’язані зі звинуваченням, яке спочатку було пред’явлено Стогнію.

У 2017 році в Криму ще одного фігуранта «справи українських диверсантів» Володимира Присича засудили до 3 років позбавлення волі. Однак вирок йому винесли за іншою статтею – за зберігання наркотиків.

Нагадаємо, в період з серпня по листопад 2016 року в Криму було затримано 9 громадян України, яких ФСБ називає «членами диверсійно-терористичної групи Міноборони України». Серед затриманих: Євген Панов, Андрій захтів, Редван Сулейманов, Володимир Присич, Дмитро Штибліков, Олексій Бессарабов, Володимир Дудка, Гліб Шаблій, Олексій Стогній.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine