Рятувальники можуть припинити пошуки члена екіпажу затонулого біля Криму судна

Крим

До вечора понеділка, 31 липня, може бути прийнято рішення про припинення пошуків члена екіпажу румунського суховантажу Anda, затонулого 29 липня в Чорному морі біля берега окупованого Криму.

Про це повідомили в севастопольському Морському рятувальному підцентрі Росморречфлота, передає Центр журналістських розслідувань з посиланням на агентство ТАСС.

«Існують норми знаходження людини в воді, коли його можна знайти живим, терміни ці пройшли, але ми ще не зупиняємо пошуки», – сказали в спасцентрі.

У ніч на понеділок рятувальники виявили аварійний радіобуй і радіолокаційний маяк-відповідач із затонулого судна.

«Вночі в район пошуку вийшло судно Росриболовства «Пурга», за ніч вони підняли аварійний радіобуй і радіолокаційний маяк-відповідач. Рятувальна операція триває, останній член екіпажу поки не знайдений», – відзначили в спасцентрі.

Як пояснили в спасцентрі, знайдені прилади будь-якої інформації про причини події не містять.

Як повідомлялося, вранці 28 липня в акваторії Чорного моря в 40 кілометрах на південь від Алупки під час шторму перекинулося та затонуло румунське судно Anda під прапором Того, на борту якого знаходилося 9 членів екіпажу. Суховантаж вийшов з порту окупованій Керчі з вантажем зерна. Вісім членів екіпажу були врятовані, доля одного залишається невідомою.

За інформацією директора Кримського департаменту фонду «Майдан закордонних справ», головного редактора порталу BlackSeaNews Андрія Клименка, з 2014 року суховантаж більше 30 разів порушував українське законодавство, заходячи в порт окупованій Керчі.