Рятувальники можуть припинити пошуки члена екіпажу затонулого біля Криму судна

До вечора понеділка, 31 липня, може бути прийнято рішення про припинення пошуків члена екіпажу румунського суховантажу Anda, затонулого 29 липня в Чорному морі біля берега окупованого Криму.

Про це повідомили в севастопольському Морському рятувальному підцентрі Росморречфлота, передає Центр журналістських розслідувань з посиланням на агентство ТАСС.

«Існують норми знаходження людини в воді, коли його можна знайти живим, терміни ці пройшли, але ми ще не зупиняємо пошуки», – сказали в спасцентрі.

У ніч на понеділок рятувальники виявили аварійний радіобуй і радіолокаційний маяк-відповідач із затонулого судна.

«Вночі в район пошуку вийшло судно Росриболовства «Пурга», за ніч вони підняли аварійний радіобуй і радіолокаційний маяк-відповідач. Рятувальна операція триває, останній член екіпажу поки не знайдений», – відзначили в спасцентрі.

Як пояснили в спасцентрі, знайдені прилади будь-якої інформації про причини події не містять.

Як повідомлялося, вранці 28 липня в акваторії Чорного моря в 40 кілометрах на південь від Алупки під час шторму перекинулося та затонуло румунське судно Anda під прапором Того, на борту якого знаходилося 9 членів екіпажу. Суховантаж вийшов з порту окупованій Керчі з вантажем зерна. Вісім членів екіпажу були врятовані, доля одного залишається невідомою.

За інформацією директора Кримського департаменту фонду «Майдан закордонних справ», головного редактора порталу BlackSeaNews Андрія Клименка, з 2014 року суховантаж більше 30 разів порушував українське законодавство, заходячи в порт окупованій Керчі.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine