Кримську соду із заводу Фірташа вивозять в Єгипет для переправки в ЄС – розслідування

Крим

З грудня 2016 року судно FOM, яке ходить під прапором Панами, регулярно вивозить із закритого Україною порту окупованого Севастополя кальциновану соду, вироблену на Кримському содовому заводі українського олігарха Дмитра Фірташа, в єгипетський порт Дамьетта, звідки її в порушення санкцій переправляють в одну з країн ЄС.

Про це йдеться в розслідуванні Катерини Яресько, опублікованому на сайті «Миротворець», повідомляє Центр журналістських розслідувань.

«Здійснюється систематичний вивіз судном FOM продукції Кримського содового заводу з Севастополя в порт Дамьетта (Єгипет), в даний час судно з 2000 тонн кальцинованої соди, виробленої на окупованій території, на підході до порту призначення», – йдеться в матеріалі.

Як вказується, судно FOM (imo: 8100624, mmsi: 352264000, Call Sign: HP2793, Flag: Panama) занесено в чорний список порушників кордону України 27 лютого 2015 року, коли вперше з моменту тимчасової окупації українського Криму військами РФ здійснило вхід в окупований порт Севастополь.

З грудня 2016 року судно FOM починає щомісяця на регулярній основі відвідувати порт Севастополь, закритий Україною для суднозаходів, де біля причалу терміналу «Південний Севастополь» в Камишовій бухті вантажиться кальцинованої содою виробництва Кримського содового заводу. Кожна доставка великих партій кальцинованої соди без оформлення документів української влади здійснюється в порт Дамьетта, Єгипет, пише автор.

«Єгипетський порт Дамьетта не тільки приймає товари, призначені для Єгипту, перш за все це величезний контейнерний хаб, точка перевантаження великих контейнерних ліній. Ми припускаємо, що сода, яка регулярно доставляється судном FOM, не споживається в Єгипті, а пакується в контейнери і на контейнеровозах переправляється в інші місця. Є у нас інформація, яка побічно вказує на одну з країн ЄС як споживача даного товару, що прямо заборонено санкціями США», – йдеться в розслідуванні.

У матеріалі також наголошується, що єгипетський уряд ознайомлено з даною ситуацією, «яка безумовно виходить за рамки бізнесу, зачіпає міжнародні відносини».

Нагадаємо, в липні 2014 року Україна офіційно закрила порти окупованого Криму для міжнародного судноплавства. Крім того, в Кримінальний кодекс України внесена стаття 332-1 про порушення правил в’їзду на тимчасово окуповану територію України. Згідно з цим законодавчим актом, члени екіпажу судна, що прибувають на його борту в Крим, потрапляють під адміністративну та кримінальну відповідальність перед Україною за незаконне групове перетин кордону та порушення порядку в’їзду на окуповану територію.