У «ДНР/ЛНР» окупанти економлять кошти, скорочуючи соцвиплати – ГУР

Донбас

На Донбасі «влада» так званих «ДНР» і «ЛНР» через зниження Російською Федерацією фінансування вирішила економити кошти, примусово скорочуючи соціальні виплати місцевим жителям.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на інформацію Головного управління розвідки Міноборони України.

«В умовах зниження Росією обсягів витрат на утримання т.зв. «ДHР/ЛНР» і відсутності інших джерел фінансування окупаційна влада посилює заходи з метою економії «бюджетних» коштів, у тому числі за рахунок скорочення фінансування соціальних програм», – відзначили в ГУР.

Як вказується, зокрема, «влада ДНР» під приводом вирішення проблеми заборгованості жителями тимчасово окупованих територій за оплату комунальних послуг ввела практику вилучення частини їх соціальних виплат.

«У серпні ц.р. особи, які мають таку заборгованість, отримали на 20 відсотків менше коштів порівняно з минулим місяцем», – повідомили у військовій розвідці.

При цьому, окупаційна російська влада завчасно не попередила «боржників», які дізналися про обмеження соціальних виплат тільки після недоотримання частини коштів.