У РФ затримали режисера Серебренникова

Влада

Художній керівник московського театру “Гоголь-центр” Кирило Серебренников затриманий за підозрою в організації розкрадання не менше 68 млн рублів (близько 1,1 млн доларів), виділених російською владою в 2011-2014 роках.

Як повідомив агентству “Інтерфакс” джерело, знайоме з ситуацією, Серебренникову може бути “обрано запобіжний захід, пов’язана з позбавленням волі”, передає Центр журналістських розслідувань.

За версією слідства, з 2011 по 2014 роки керівництво “Сьомий студії” викрало кілька десятків мільйонів рублів бюджетних коштів, виділених на розвиток і популяризацію мистецтва. Одним з проектів, за версією Слідчого комітету, був нібито не поставлений спектакль “Сон в літню ніч”. Сума збитку, згідно з даними слідства, за цим епізодом становить понад 2,3 млн рублів. Захист фігурантів неодноразово заявляла, що даний спектакль був поставлений.

У справі досі було троє обвинувачених: колишній бухгалтер “Сьомий студії” Ніна Масляєва, екс-гендиректор студії Юрій Ітин і колишній генпродюсер підприємства, екс-директор “Гоголь-центру” Олексій Малобродскій, а Серебренников перебував у статусі свідка.