Політв’язень Сенцов етапований до Челябінська

Українського режисера, кримчанина Олега Сенцова, незаконно засудженого в Росії за сфальсифікованим звинуваченням в тероризмі, у вівторок, 12 вересня, етапували з СІЗО Іркутська до Челябінська.

Олег Сенцов Фото: RFE/RL

Про це повідомляє агентство Інтерфакс із посиланням на Громадську спостережну комісію Іркутської області, передає Центр журналістських розслідувань.

«В іркутському СІЗО-1 отримана інформація, що Олега Сенцова сьогодні вивезли з Іркутська в Челябінськ», – сказав член Громадської комісії.

При цьому про причини переведення Сенцова, який до переведення в Іркутськ відбував покарання в колонії Якутська, поки невідомо.

Як повідомлялося, 25 серпня 2015 Північно-Кавказький окружний військовий суд в Ростові-на-Дону за сфальсифікованим звинуваченням у створенні в анексованому Крим терористичного співтовариства засудив українського режисера Олега Сенцова до 20 років, а кримського активіста Олександра Кольченко до 10 років позбавлення волі в колонії суворого режиму.

Сенцов відбував покарання в колонії суворого режиму в Республіці Саха (РФ).

9 вересня Рада правозахисників Іркутської області з посиланням на членів Громадської спостережної комісії повідомила, що Олега Сенцова етапували з колонії в Якутську в СІЗО-1 Іркутська.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine