На закритій Керченській поромній переправі скупчилось 2,7 тис авто

На закритій вже третю добу через шторм Керченській поромній переправі в черзі зібралося вже 2,7 тисячі транспортних засобів: 1,4 тис. - з боку анексованого Криму, близько 1,3 тис. - з боку Краснодарського краю РФ.

Фото: 82.mchs.gov.ru

Про це повідомили в ТОВ «Морська дирекція» – операторі переправи, передає Центр журналістських розслідувань з посиланням на агентство Інтерфакс.

«У порту «Крим» накопичилося 590 легкових автомобілів, 44 автобуси та 120 вантажних транспортних засобів, в тому числі малотоннажних. У порту «Кавказ» 315 легковиків, 79 автобусів і 220 вантажних і малотоннажних засобів», – сказав представник компанії.

Крім того, на спеціальному накопичувальному майданчику для вантажівок з боку Криму стоїть 691 фура, з краснодарської боку – 645.

Як повідомлялось, в окупованому Криму з вівторка по п’ятницю оголошено штормове попередження через посилення вітру, пориви якого можуть досягати 27 м/с. Керченська поромна переправа зупинила роботу ввечері 25 вересня через шторм в Керченській протоці.

Очікується, що шторм затихне в першу половину дня п’ятниці, і переправа відновить роботу. В «Морський дирекції» просять автомобілістів для зменшення часу очікування в черзі на пороми приїжджати на переправу в п’ятницю ввечері або в суботу вранці.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine