У Києві проходить марш на честь 75-річчя створення УПА

Новини
Фото: УНИАН

У Києві в суботу, 14 жовтня, проходить організований націоналістичними організаціями «Марш слави» на честь 75-річчя Української повстанської армії та Дня захисника України.

Активісти зібралися в парку Шевченка, звідки пішли маршем по центру Києва, повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на інформацію Радіо Свобода, яке веде пряму трансляцію події.

Маршрут учасників маршу проходить по Хрещатику через Майдан Незалежності на Поділ, де на Контрактовій площі о 22:00 планується святковий концерт.

Організатори ходи виступили партії «Правий сектор», ВО «Свобода», «Національний корпус» та інші організації. Вони анонсували участь в «Марші слави» близько 20 тисяч активістів.

Як повідомляє агентство Інтерфакс-Україна, на чолі колони йде загін кінної поліції, по обидва боки активістів супроводжує велика кількість правоохоронців.

Учасники маршу несуть партійні прапори і скандують: «Слава нації – смерть ворогам», «Україна понад усе».

У колоні також їдуть автомобілі з колонками, з яких лунає патріотична музика.

Організатори відзначили, що по шляху проходження учасники маршу будуть використовувати фаєри, проте ніяких інших дій чи провокацій вони не планують.

Нагадаємо, 14 жовтня в Україні відзначають відразу три свята: День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та 75-ту річницю створення УПА.