Призовники з окупованого Криму відправилися на службу в Росію

Призовники з окупованого Криму у вівторок, 17 жовтня, відправилися на службу до військових частин материкової Росії, в тому числі у віддалені райони Сибіру і Далекого Сходу, в рамках осіннього призову в Збройні сили РФ.

Фото: РИА Новости

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на інформацію прес-служби Міноборони Росії.

«Новобранці будуть доставлятися до місць служби автомобільним, залізничним і авіаційним транспортом. Для доставки у віддалені райони Сибіру і Далекого Сходу сплановані авіарейси військово-транспортної авіації Повітряно-космічних сил і цивільної авіації. На всьому протязі шляху команди призовників супроводжуватимуть представники військових частин і медичні працівники», – йдеться в повідомленні.

Як зазначили у військовому відомстві, найбільш масові відправки призовників сплановані на листопад і грудень.

Кримчан вже четвертий рік призивають до лав Збройних сил Росії, що окупувала Крим в 2014 році.

В травні 2017 року призовників з Криму вперше направили служити на материкову Росію. До цього вони служили у військових частинах ЗС РФ, дислокованих на півострові.

2 жовтня Міноборони РФ повідомило, що в ході осіннього призову планує призвати на військову службу понад 2 тисячі кримчан.

4 жовтня «військовий комісар Криму» Олег Єрмілов повідомив, що близько 500 призовників з Криму відправляться на військову службу на материкову Росію.

МЗС України зажадало від Росії скасувати призов на військову службу в окупованому Криму, нагадавши, що ухвалена 19 грудня 2016 року резолюція Генасамблеї ООН про порушення Росією прав людини в окупованому Криму, забороняє РФ закликати жителів півострова до лав збройних сил.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine