Уряд РФ перевів у федеральну власність «націоналізований» завод Порошенка в Севастополі

Севастопольський морський завод, що належить президентові України Петру Порошенко, який був «націоналізований» після окупації Криму і став філією російського АТ «Центр судноремонту «Зірочка», уряд Росії перевело в федеральну власність.

Відповідне розпорядження опубліковане на сайті російського уряду, передає Центр журналістських розслідувань.

«Затверджено рішення про передачу» Севастопольського морського заводу ім. Орджонікідзе «з власності міста Севастополя в федеральну власність з визначенням відомчої належності Мінпромторгу Росії», – йдеться в розпорядженні.

«Завод виконує роботи і надає послуги для забезпечення обороноздатності країни, в тому числі є співвиконавцем державних контрактів по ремонту кораблів і суден ВМФ, а також з виробництва та ремонту цивільної морської техніки», – наголошується в повідомленні.

Згідно з повідомленням, окупанти включили підприємство до зведеного реєстру організацій оборонно-промислового комплексу Росії.

«Прийняте рішення прискорить інтеграцію заводу в російський оборонно-промисловий комплекс, забезпечить повноцінну завантаження виробничих потужностей», – йдеться в розпорядженні.

Нагадаємо, «націоналізований» в 2015 році окупаційними «владою» Криму Севастопольський морський завод, що належить президентові України Петру Порошенко, став філією російського судноремонтного заводу «Зірочка».

У жовтні 2015 року підприємство отримало перше замовлення від Чорноморського флоту Росії на обробку і забарвлення корпусу новітньої дизель-електричного підводного човна «Новоросійськ» проекту 636.3 (Варшав’янка), побудованої спеціально для ЧФ.

Про те, як Петро Порошенко став власником Севморзаводу, Центр журналістських розслідувань писав у статті «Завод президента».

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine