Прикордонники виявили на Донбасі військовий квиток контрактника РФ

Співробітники Держприкордонслужби України на одній з позицій бойовиків на окупованій території Донецької області виявили військовий квиток російського військовослужбовця, який проходить службу за контрактом у Збройних силах РФ. Це ще один доказ участі російських військових у бойових діях на сході України.

Фото: dpsu.gov.ua

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на інформацію Державної прикордонної служби України.

Як зазначається, оперативниками Донецько-Луганського регіонального управління було отримано дані щодо причетності громадянина РФ до ведення агресивних військових дій у складі діючої військової частини (армії Південного військового округу Збройних сил РФ), яка періодично виконує бойові завдання на тимчасово окупованій території Донецької області.

«В ході проведення контрдиверсійних заходів на одній із позицій бойовиків так званої «ДНР» на Маріупольському напрямку було виявлено військовий квиток даного військовослужбовця, який продовжує проходити службу за контрактом у військовій частині збройних сил РФ», – розповіли у відомстві.

У подальшому отримані дані були задокументовані і підтверджені.

«Таким чином даний факт вкотре доводить, що військовий підрозділ РФ бере участь у бойових діях на тимчасово окупованій території Донецької області. А отже – і вище військове керівництво Російської Федерації, віддавши наказ про участь вказаного російського підрозділу у бойових діях на тимчасово окупованій території Донецької області, здійснює дії, спрямовані на ведення агресивних військових дій проти народу України», – заявили в Держприкордонслужбі.

Фото: dpsu.gov.ua

За даними фактами, що мають явні ознаки кримінального правопорушення (ч.2 ст.437 КК України (планування, підготовка, розв’язування та ведення агресивної війни), підготовлено та направлено повідомлення до слідчого відділу Генеральної прокуратури України з метою документування участі присутності військових підрозділів РФ в конфлікті на сході України.

Нагадаємо, за даним розвідки штабу АТО, на окупований Донбас прибули близько 200 російських офіцерів на заміну військовослужбовців РФ, які командують з’єднаннями і частинами незаконних військових формувань на території ОРДЛО.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine