Україна готова почати серійне виробництво артилерійських боєприпасів великих калібрів

У державній акціонерній холдинговій компанії «Артем», що входить до складу ДК «Укроборонпром», успішно провели вогневі випробування артилерійських боєприпасів калібру 152 мм власного виробництва. Таким чином, Україна отримала власне виробництво артилерійських боєприпасів великих калібрів.

Як заявив генеральний директор ДК «Укроборонпром» Павло Букін, новий осколково-фугасний снаряд розрахований для знищення живої сили, артилерії і вогневих засобів противника, а також руйнування фортифікаційних споруд і об’єктів, передає Центр журналістських розслідувань.

Він призначений для стрільби з однією з найбільш далекобійних артилерійських систем – «Гіацинт».

«Кооперація підприємств Концерну дозволила в найкоротші терміни освоїти виробництво артилерійських боєприпасів для забезпечення потреб ЗСУ. Це – важливий крок, що підвищує боєздатність українського війська», – зазначив Букін.

Він повідомив, що виготовлені на ДАХК «Артем» артилерійські снаряди ще чекає серія випробувань під контролем представників Міноборони. За їх результатами буде розпочато серійне виробництво.

Випробування нових снарядів сталися на військовому полігоні на Чернігівщині, під час яких було підтверджено задані характеристики.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine