У віджатому в України «Артеку» дітей змусять брати участь в «референдумі» для Путіна

«Влада» окупованого Криму 16 березня мають намір провести «референдум» в дитячому таборі «Артек».

Як повідомляє прес-служба табору, на голосування на «референдумі» винесуть «напуття майбутньому президентові Росії на десятиліття дитинства», передає Центр журналістських розслідувань.

«Референдум в« Артеку »організовується в повній відповідності з вимогами для голосування: будуть надруковані бюлетені, облаштовані інформаційні стенди, кабінки та урни для голосування. Результати референдуму зафіксує Лічильна комісія з числа дітей і вожатих», – повідомили в таборі.

В «Артеку» відзначили, що оголошення результатів «референдуму» відбудеться 16 березня о 20:00 на Артек-Арені.

У прес-службі табору додали, що щорічно після анексії півострова проводять «дитячий референдум», щоб «відзначити річницю кримського голосування 2014 року».

У листопаді 2017 року кримському таборі «Артек» понад 500 школярів взяли участь в історичній реконструкції Нюрнберзького процесу.

Нагадаємо, в квітні 2016 року Оболонський суд Києва наклав арешт на майно дитячого табору «Артек», розташованого в включеному Росією Криму.

В середині вересня 2015 року прокуратура Автономної Республіки Крим повідомила про підозру у вчиненні злочину російському главі Криму Сергію Аксьонову в зв’язку з незаконним заволодінням майном державного підприємства України Міжнародний дитячий центр «Артек».

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine