У Брюсселі відбудеться 20-й Саміт Україна-ЄС

Президент Петро Порошенко і президент Європейської Ради Дональд Туск домовилися провести 20-й Саміт Україна - ЄС влітку 2018 року в Брюсселі.

Домовленість була досягнута під час робочого візиту Порошенко в Німеччину, повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на прес-службу президента.

Президент України повідомив президенту Європейської Ради про ситуацію на Донбасі, про хід Операції об’єднаних сил і останні факти порушення російською стороною Мінських домовленостей.

Співрозмовники також обговорили питання продовження і можливого посилення режиму санкції проти Росії.

«Лідери обговорили хід імплементації реформ в Україні. Йшлося, зокрема, про створення антикорупційного суду, реформуванні системи національної безпеки, виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також про шляхи посилення допомоги з боку ЄС», – повідомили також у прес -службі.

Попередній, XIX-ий саміт Україна-ЄС, пройшов в середині липня минулого року в Києві. Він завершився без схвалення підсумкової заяви або спільної декларації.

У той же час Президент Петро Порошенко заявляв, що задоволений його результатами, так як, за його словами, саміт чітко підтвердив готовність України рухатися до Європейського союзу.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine