У Сімферополі «суд» заарештував кримськотатарських активістів Сервера Мустафаєва і Едема Смаілова

Новини
Сервер Мустафаєв і Едем Смаїлов

В окупованому Сімферополі «Київський районний суд» заарештував затриманих напередодні в Бахчисараї кримськотатарських активістів Сервера Мустафаєва і Едема Смаілова.

Як повідомив адвокат Сергій Легостов, затримані будуть перебувати під вартою до 9 червня, передає Центр журналістських розслідувань.

Засідання проходило в закритому режимі, «суд» відмовив адвокату в призначенні Мустафаєву запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

За словами Легостова, в звинуваченнях висунутих проти його підзахисного мова йде про закритій зустрічі учасників організації «Хізб ут-Тахрір» в грудні 2016 року в одній з мечетей Бахчисарая.

За даними координатора «Кримської солідарності» Ділявера Меметова, Смаїл протягом останніх 15 років займався проведенням релігійних, мусульманських обрядів в Бахчисараї.

21 травня російські силовики провели обшуки в Бахчисараї у координатора об’єднання «Кримська солідарність» Сервера Мустафаєва і в селі Долинне Бахчисарайського району у Едема Смаілова.

Міністерство закордонних справ України засуджує чергові обшуки, які проводять російські силовики в будинках кримських татар в Бахчисараї.