У Криму знайшли вандалів, які пошкодили надгробки на мусульманському кладовищі в Багерово

Новини
Зруйновані надгробки на мусульманському кладовищі в Багерово, 17 липня 2018 р Фото: Facebook Nariman Dzhelalov

В окупованому Криму знайшли вандалів, які 17 липня в селищі Багерове під Керчю зруйнували півтора десятка надгробків на місцевому мусульманському кладовищі. У «міській адміністрації» Керчі стверджують, що акт вандалізму вчинили місцеві підлітки.

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook «заступник голови адміністрації» Керчі Ділявер Мельгазієв, передає Центр журналістських розслідувань.

«Винуватці знайдені – ними виявилися неповнолітні, які заради забави зробили цей дурний вчинок. Їх діяння буде розглянуто на засіданні комісії у справах неповнолітніх Ленінського району, батькам спрямовані протоколи про адміністративне правопорушення, а також будуть зроблені інші заходи, передбачені законодавством», – написав Мельгазієв.

Він додав, що вандалізм на кладовищі, в незалежності від того, якого віросповідання там би не були поховані люди – підлягає засудженню і покаранню.

Як повідомлялось, 17 липня в Криму в селищі Багерове Ленінського району вандали пошкодили півтора десятка надгробків на місцевому мусульманському кладовищі. У минулому році на цьому ж кладовищі також був здійснений акт вандалізму.