Порошенко підписав закон про посилення соцзахисту військовослужбовців ЗСУ

Президент Петро Порошенко підписав закон, який посилює соціальний захист військовослужбовців Збройних сил України. Зокрема, тих з них, які беруть і братимуть участь в операції Об'єднаних сил (ООС) з відсічі російській агресії в Донбасі.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на прес-службу президента.

«Забезпечуються і гарантуються права українського війська у зв’язку із проведенням операції Об’єднаних сил. У той  самий час, гарантується підвищення рівня соціального захисту українських військовослужбовців. І на сьогоднішній день, я переконаний, що це той шлях, яким ми рухаємося у дуже правильному напрямку», – наголосив він під час робочої поїздки на Донеччину.

Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях» забезпечується комплексне регулювання питань соцзахисту військових.

У тому числі осіб, які братимуть участь заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі збройній агресії РФ на сході України та інші питання, пов’язані з відповідними заходами.

Реалізація закону надасть учасникам ООС право на користування державними гарантіями, передбаченими для учасників антитерористичної операції (передувала ООС – ред.), ветеранів та учасників бойових дій.

Законом вносяться зміни до низки інших нормативних актів та поширюється дія відповідних норм, передбачених в умовах проведення операції з відсічі російській агресії в Донецькій і Луганській областях.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine