Євросоюз знову закликав Росію негайно звільнити Сенцова

У Європейському союзі в черговий раз закликали Росію негайно звільнити незаконно засудженого українського режисера, кримчанина Олега Сенцова, який 110-й проводить голодовку в колонії міста Лабитнангі.

Олег Сенцов 9.08.2018 Фото: Facebook

Про це повідомляє в мікроблозі Twitter gостоянное представництво Євросоюзу при ОБСЄ, передає Центр журналістських расслдеованій.

«ЄС закликає Росію негайно і беззастережно звільнити українського кінорежисера Олега Сенцова, який вже понад 100 днів голодує на знак протесту проти позбавлення волі українських політв’язнів в Росії», – йдеться в заяві.

Нагадаємо, 9 серпня з дозволу Олега Сенцова опубліковані його фотографії з російської колонії. Стан здоров’я українського політв’язня, який тримає голодовку з вимогою звільнити всіх українських в’язнів Кремля, знову погіршився, у нього стався третій криз.

14 серпня Олег Сенцов під час зустрічі в колонії з російською правозахисницею Зоєю Свєтовою назвав свій стан «предкритичним».

15 серпня експерти ООН закликали Росію негайно і без будь-яких умов звільнити Олега Сенцова. Вони підкреслили, що життя українського режисера в небезпеці і зажадали надати йому медичну допомогу.

21 серпня вимоги звільнити Сенцова в черговий раз озвучили США і Євросоюз.

Генеральний Секретар ООН Антоніу Гутереш стурбований станом здоров’я незаконно засудженого в РФ Олега Сенцова.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine