Кримських дітей в «Артеку» знайомили з протигазами, а в Феодосії вербують на службу за контрактом

У дитячому центрі «Артек» фахівці російського «МНС по Криму» в рамках змагань «Школа безпеки» навчали дітей надягати бойовий одяг, протигази і загальновійськовий захисний комплект «Костюм Л-1». А в Феодосії вербують на службу за контрактом, залучаючи дітей.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на місцеві ЗМІ і прес-службу російського МНС.

«Захід проходив на базі 13-ї пожежно-рятувальної частини 2-го пожежно-рятувального загону протипожежної служби по Криму. Змагання складалися з декількох цікавих етапів. Оцінювався як особистий, так і загальний командний залік », – повідомляє прес-служба МНС Росії.

«

Перший етап був повністю присвячений пожежного біатлону. Співробітники МНС перевірки знання з правил надання першої медичної і психологічної допомоги.

«Команди повинні були по черзі зробити штучну вентиляцію легенів на спеціалізованому манекені, відповісти на теоретичні питання, а також накласти иммобилизационной шину на умовно пошкоджену кінцівку, або ж перев’язати рану», – розповіли в прес-службі.

Цього ж жня у Феодосії проходили заходи із вербування громадян на контрактну службу в Збройних силах РФ, залучаючи до заходів дітей.

«Дітям проводять екскурсію по виставці військової техніки, дають приміряти військове обмундирування і потримати зброю», – повідомляють місцеві мешканці.

Раніше в інтернеті опублікували відео, на якому зафіксовано факти мілітаризації дітей в окупованому Криму.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine