У Криму окупанти провели обшук в будинку кримських татар і затримали його господаря

В окупованому Криму у вівторок, 30 жовтня, російські силовики провели обшук в селі Жемчужина Кіровського району в будинку Ділявера Гафарова, після якого його затримали.

Фото: Facebook Крымская солидарность

Про це повідомляє на своїй сторінці в Facebook громадське об’єднання «Кримська солідарність», передає Центр журналістських розслідувань.

«Обшук проводився співробітниками ФСБ, був розпочатий, за словами батька затриманого Ділявера Гафарова, близько третьої години ночі. Силовики сказали, що шукають зброю, але в списку вилучених речей її немає, оскільки її не виявили. Вилучено ноутбук, телефони, документи, український і російський паспорти. Як поняті в обшуку брали участь дві дівчини з Феодосії, приведені силовиками», – йдеться в повідомленні.

За інформацією активістів, після обшуку Ділявер Гафаров був вивезений силовиками імовірно в сімферопольський ізолятор, рідні Ділявера виїхали за ним.

Ділявер Гафаров Фото: Facebook Кримская солидарность

Як повідомив кореспондент Радио Свобода Антон Наумлюк, обшук в будинку Гафарова проводився до 11:00.

«Кілька десятків людей в масках і зі зброєю зламали двері і увірвалися всередину, в будинку знаходилися Ділявер з дружиною і батьки. Постанову на обшук не пред’явили, в якості понятих були дві дівчини з Феодосії, яких привезли з собою силовики. Ні родичів, ні незалежних понятих в будинок не допустили», – написав Наумлюк на своїй сторінці в Facebook.

Він додав, що Гафаров працював в магазині продавцем і раніше до нього претензій з боку силовиків не було.

Як повідомлялося, 11 жовтня в Криму російські силовики провели обшук в Білогірську у кримського татарина Аліма Кроша.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine