Тимошенко оголосила про створення військового кабінету, його сформує Сенченко

Лідер Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» Юлія Тимошенко оголосила про початок створення так званого військового кабінету, який буде займатися розвитком стратегії миру для України. Його склад доручено формувати екс-нардепу від Криму Андрію Сенченку.

Фото: ba.org.ua

Про це Тимошенко повідомила в ході виступу на Національному форумі «Нова стратегія миру і безпеки» в Києві, передає Центр журналістських розслідувань з посиланням на інформацію прес-служби «Батьківщини».

«Оголошую початок формування воєнного кабінету, склад якого буде оприлюднений до президентських виборів. Країна повинна побачити склад майбутнього воєнного кабінету», – сказала лідер Тимошенко.

Вона підкреслила, що займатися цим процесом буде екс-нардеп і колишній віце-прем’єр-міністр уряду АР Крим Андрій Сенченко, який «має досвід врегулювання гострих конфліктів, що відбувались на півострові в ці роки».

За словами Тимошенко, нині Україна потребує формування глибоко професійного стратегічного мислення і адекватного стратегічного планування, чого не забезпечив нинішній президент України.

«У реальному житті Петро Порошенко затвердив воєнну доктрину лише через 1,5 року після початку війни, а завдання сформувати морську доктрину було поставлене лише на 5-й рік війни, що довело ситуацію до ризику втрати Азовського моря», – заявила Тимошенко.

Вона додала, що команда «Батьківщини» ініціює розробку стратегічної військової доктрини і відповідних законопроектів, які будуть «абсолютно адекватними до всіх глобальних викликів».

Чергові президентські і парламентські вибори пройдуть в Україні в 2019 році.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine