У Криму російські силовики обшукали і затримали кримськотатарську родину

В окупованому Криму в селищі Азовське Джанкойського району в будинку родини кримських татар пройшов обшук, силовики затримали сімейну пару.

Про це повідомили журналіст Антон Наумлюк і громадське об’єднання «Кримська солідарність», передає Центр журналістських розслідувань.

«У селищі Азовське Джанкойського району в будинку Халіла Аблямітова пройшов обшук, який почався приблизно в 7 ранку і вже закінчився», – написав він.

За його словами, в обшуку брали участь близько двох десятків силовиків на трьох машинах, оглянули всі приміщення в будинку, а також споруди у дворі.

У будинку знаходилося п’ять чоловік, разом з дитиною. Двічі до будинку викликали «швидку допомогу», – одному господареві, що страждає на астму, ставало погано.

За словами дочки господаря будинку Лілі Аблямітової, яку не пустили всередину, обшук проведено акуратно, нічого не розкидано. Її брата Аблялімі Аблямітова і його дружину Айджан після обшуку посадили в різні машини, які роз’їхалися – одна в бік Сімферополя, інша – в Джанкой.

В результаті обох затриманих відвезли до Сімферополя.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine
Перейти до панелі інструментів