У Керчі самоскид пошкодив теплотрасу, без опалення залишилися 22 тисячі жителів

В окупованому Криму в Керчі в ніч на 14 листопада самоскид КАМАЗ компанії, що працює на будівництві Керченського мосту, пошкодив теплотрасу Камиш-Бурунської ТЕЦ, в результаті чого без тепла залишилися 55 багатоквартирних житлових будинків, в яких живе 22 тисячі керчан, а також школи, дитячі садки і виправна колонія.

Фото: Facebook Сергей Бороздкин

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook «глава адміністрації» Керчі Сергій Бороздін, передає Центр журналістських розслідувань.

«Сьогодні вночі самоскид компанії «СМУ 84» рухався по шосе Феодосії з піднятим кузовом, в результаті чого пошкодив дві труби КБ ТЕЦ діаметром 800 мм, зсунувши їх з проектної позначки. В результаті аварії в Керчі без тепла залишилися 55 багатоквартирних житлових будинків – це 22 тисячі абонентів – мешканці району Марат, а також школи №23, 24, 2 дитячі садки і колонія», – написав Бороздин.

За його словами, до ранку аварійній бригаді вдалося повернути збиту трубу теплотраси в нормальний стан.

«Труба подачі тепла була заповнена окропом. Роботи на ній вночі проводити не було можливим – подача опалення населенню була зупинена. Роботи з усунення аварії будуть вестися максимально швидко. Після чого теплоносій буде заново подаватися населенню», – додав Бороздин.

На сайті «міської адміністрації» Керчі повідомляється, що компанія «СМУ 84», якій належить КАМАЗ, що пошкодив теплотрасу, працює на будівництві підходів до залізничного мосту через Керченську протоку.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine