Порошенко призначив голову Черкаської обладміністрації

Президент Петро Порошенко призначив новим головою Черкаської обласної державної адміністрації голову Черкаської обласної ради Олександра Вельбівця. 

«Я хотів би представити вам Олександра Івановича Вельбівця, але він в представлення не потребує… Олександр Іванович – людина черкаська, і так вийшло, що саме сьогодні виповнюється рівно три роки, коли він був обраний головою Черкаської обласної ради. У нього є підтримка президента, я думаю, що у нього є підтримка громадськості, і вибір президентом людини, яка очолить Черкаську обласну державну адміністрацію – вибір правильний, якщо ви це підтримуєте», – заявив Порошенко під час представлення, передає Центр журналістських розслідувань.

Водночас Порошенко заявив, що попередній голова ОДА Юрій Олегович Ткаченко, який був призначений на посаду у вересні 2014 року, буде призначений на нову, «не менш важливу» посаду.

Коментуючи ситуацію, яка склалася з опаленням в місті Смілі, Порошенко тут же доручив новому голові ОДА врегулювати ситуацію.

«Ображати людей я не дам, тому у мене буде прохання вже до Олександра Івановича – поїздка в Смілу і почати врегулювання ситуації. На кілька днів перенесіть свою приймальню в Смілу», – заявив він.

Новопризначений голова подякував за надану йому честь і пообіцяв докласти максимум зусиль для подальшого розвитку області.

З 12 листопада в місті Сміла Черкаської області – через відсутність опалення було оголошено надзвичайну ситуацію. Напередодні в 11 школах міста призупинили навчання. У Смілі опалювальний сезон не почався через борг за поставки газу в попередні роки. «Нафтогаз» відмовився переукладати угоду з новим постачальником, який успадкував старі борги за газ. На сьогодні борг компанії, яка постачала газ в будинку смілян, становить 800 млн гривень.

14 листопада на засіданні Кабміну прем’єр-міністр Володимир Гройсман пригрозив відставками мерам міст за зрив опалювальних сезонів в разі невирішення проблем.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine