Підрозділи ООС провели на узбережжі Азову навчання по відбиттю атаки авіації

В районі проведення операції Об’єднаних сил (ООС) на узбережжі Азовського моря пройшли навчання з управління силами та засобами зенітного ракетно-артилерійського дивізіону в ході відбиття авіаційного удару противника на приморському напрямку.

ЗСУ-23-4 «Шилка» Фото: Facebook Операція об'єднаних сил

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на інформацію штабу ООС.

Як зазначається, інструкторсько-методичні заняття для керівників різних рівнів проведено для вдосконалення їхніх навичок в управлінні вогнем при діях авіації противника на малих та гранично малих висотах в районі узбережжя Азовського моря.

«Під час цього заходу вдосконалюється злагодження бойових обслуг та практичні навички особового складу в ході відбиття авіаційного удару противника. Також, здійснюється взаємодія між радіотехнічними підрозділами Повітряних Сил та пунктом управління протиповітряної оборони бригади з обміну інформацією про повітряну обстановку», – розповів керівник тренування.

Під час навчання штурмова та армійська авіація імітували удар повітряного противника по підрозділах, що здійснюють прикриття морського узбережжя. Екіпажі ЗСУ-23-4 «Шилка», БМ «Стріла-10М» та розрахунки переносних зенітно-ракетних комплексів і зенітних установок ЗУ-23 повітряні цілі умовно знищили.

Окрім того, відбулося виконання бойових пусків та стрільб по аеродинамічних цілях, які маневрують висотою.

Як повідомлялось, у середині листопада на Донбасі штурмова і армійська авіація Об’єднаних сил провела навчання, у ході яких успішно відпрацювала удари по рухомих і нерухомих наземних об’єктах противника.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine