У РФ відкрили чергову справу проти військових ЗСУ

Слідчий комітет РФ відкрив чергову кримінальну справу проти українських військовослужбовців через «артилерійській обстріл цивільних об'єктів в Донбасі».

Як повідомила прес-служба російського відомства, нібито 13 грудня військовослужбовці ЗСУ і Нацгвардії провели «прицільний артилерійський обстріл об’єктів цивільної інфраструктури в Донецьку», передає Центр журналістських розслідувань.

У Следкоме стверджують, що в результаті «обстрілу» отримав поранення мирний житель 1991 року народження. У відомстві заявили, що було відкрито кримінальну справу за ч. 1 ст. 356 Кримінального кодексу РФ (жорстоке поводження з цивільним населенням, застосування у збройному конфлікті засобів і методів, заборонених міжнародним договором Російської Федерації).

СК РФ регулярно відкриває кримінальні справи проти українських військовослужбовців.

У лютому Слідчий комітет незаконно заочно пред’явив звинувачення більше 180 українських військовослужбовців, в тому числі і керівництву Міноборони України. У ГПУ розслідує факти, за якими слідком пред’являє свої звинувачення. Як повідомляли в ГПУ, розслідування проводиться за фактом сприяння російського органу терористичним організаціям шляхом залучення завідомо невинних українців до кримінальної відповідальності.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine