У Керчі біля причалу під час шторму затонув російський буксир

В окупованому Криму в Керчі під час шторму біля причалу затонув російський буксир, що зайшов в порт через негоду. Екіпаж судна не постраждав.

Російський буксир РБТ-18 Фото: rasfokus.ru

Про це повідомив в середу агентству ТАСС гендиректор підприємства «Кримські морські порти» Олексій Волков, передає Центр журналістських розслідувань.

«Прямо біля причалу буксир – не наш, сторонньої організації – затонув під час шторму», – сказав Волков.

Він додав, що буксир зайшов в порт Керчі, коли почалася негода. Команда судна не постраждала, моряки знаходяться на березі. У порту вживають заходів, щоб не допустити серйозних наслідків інциденту, в тому числі шкоди навколишньому середовищу.

За інформацією російського видання PortNews, в порту Керчі затонув невеликий буксир «РБТ-18» (прапор РФ, порт реєстрації Ростов-на-Дону, судновласник ТОВ «Магнус»). Його довжина 14 м, ширина 3,8 м, осадка 1,4 м, на борту 700 кг дизпалива.

Якповідомлялось, в ніч на 25 грудня у Чорному морі біля Таманського півострова Росії сіло на мілину вантажне судно SUROV під прапором Монголії, яке незаконно заходило до закритих Україною портів окупованого Криму. На суховантажі, нехтуючи правилами безпеки судноплавства, була відключена AIS (Automatic Identification System).

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine