Вісьмом морякам з РФ заборонили в’їзд в Україну за незаконне відвідування Криму – ГПСУ

Прикордонники Одеського загону в пункті пропуску для морського торгового сполучення «Южний» не пропустили в Україну вісім російських моряків за незаконне відвідування території окупованого Криму. Їм на три роки заборонили в’їзд на українську територію.

Морський торговий порт «Южний» Фото: прес-служба МТП

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на інформацію Державної прикордонної служби України.

«Під час заходів прикордонно-митного контролю одного з суден, яке прибуло з Іспанії (Куета), проведено контроль другої лінії відносно 13 громадян Росії. Результатом перевірки стало виявлення 8 членів суднокоманди, громадян РФ, які наприкінці 2018 року порушили порядок в’їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію АР Крим», – йдеться у повідомленні.

В зв’язку з цим громадянам РФ було відмовлено у перетині державного кордону України та винесено постанови про заборону в’їзду в Україну строком на 3 роки. Також російських моряків притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 204-2 КУпАП (Порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї) з накладанням штрафів у розмірі 13600 гривень.

У Держприкордонслужбі також зазначили, що за минулий рік українськими прикордонниками загалом складено майже 1000 протоколів про адмінправопорушення за незаконні поїздки в окупований Крим.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine