У Криму вводять єдиний тариф на вивезення сміття

Новини

Окупаційний «уряд» Криму внесе єдиний тариф на вивезення твердих комунальних відходів для всіх регіонів півострова.

Про це під час виїзної наради з проблемних питань Ялти повідомив «глава» Криму Сергій Аксенов, передає Центр журналістських розслідувань з посиланням на «Кримінформ».

«Прийшли до висновку, що треба прийти до єдиного тарифу на вивезення сміття, як ми це зробили по воді для всіх регіонів. Прийняли рішення вчора, сьогодні буде розпорядження опубліковане. У всіх сільськогосподарських районах тариф на вивезення ТКО буде не вище 40 рублів за кубометр, по містах – 50 рублів буде максимальна планка», – сказав він.

Винятком стануть міста та селища Південного берега Криму.

«Для міст Ялта та Алушта, з урахуванням того, що тут виграв конкурс (на вивезення ТКО) приватник і тут найбільше плече доставки, тариф був в Ялті – 164 рубля за куб. Але ми визначилися: з сьогоднішнього дня тариф становитиме – 129 рублів, тобто на 30 рублів менше. Це при тій же якості прибирання. В Алушті тариф був 104 рубля, а буде тепер 97 рублів», – розповів Аксенов.

При цьому він зазначив, що оператор з вивезення твердих комунальних відходів, що працює в цьому регіоні, фірма «Альтфатер Крим» вже погодилася знизити тариф.

У Криму неодноразово визнавалися, що склалася критична ситуація із затвердженням територіальної схеми поводження з відходами.