У Криму окупанти провели обшук в будинку українського активіста Приходька

В окупованому Криму в селі Оріхове Сакського району 8 лютого російські силовики провели обшук в будинку українського активіста Олега Приходька.

Олег Приходько

Про це виданню Крим.Реалїі розповів сам Приходько, передає Центр журналістських розслідувань.

«Проводили вчора (8 лютого – ред.) обшук. Була ціла юрба силовиків, зі зброєю. Забрали мій і дружини комп’ютер, телефон, українську символіку, прапори. Навіть в машині. Також забрали макети німецьких автоматів. Обшук вони пояснили тим, що вночі в Саках були розбиті могили радянським льотчикам, намальована свастика. І вони чомусь вирішили прийти до мене», – сказав Приходько.

Він додав, що після обшуку його відвезли до Сімферополя, де переписували всі контакти з телефону, проводили бесіду і сказали, що «будуть проводити експертизу того, що у мене забрали».

Нагадаємо:

  • Олег Приходько відомий своєю проукраїнською позицією, через що його неодноразово викликали на допити в російські силові структур. 8 червня 2016 року в Саках активіста затримали співробітники російської ГИБДД нібито через номерні знаки українського зразка на автомобілі. Після затримання на місце інциденту були викликані співробітники ФСБ.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine